Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol találhatok rá az alábbi...

Hol találhatok rá az alábbi viccre?

Figyelt kérdés
Valami párbeszédről van szó, amelyben az egyik fél talán bókol egy nőnek és minden bók után helyesbít úgymond, és elmondja, miért félreértelmezhető. Pl. nagyon szép a szemed... nem úgy értem stbstb. Bár nem emlékszem már, lehet, nem is bókolás, hanem teljesen más szituáció. Szóval valami hasonló szöveget keresek, régen olvastam. :D

2019. febr. 17. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szivesen segítenék neked, de sajnos én sem tudom. 😕
2019. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Dolák Saly Róbertnek mintha lennének ilyen beugratós dalszövegei; van honlapja, ott nézd
2019. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- Ne értsd félre, hogy már első találkozásunk alkalmával ilyet kérdezek, de neked mennyi ideje kell ismerned egy fiút, hogy... szóval érted: hogy testi kapcsolatot létesíts vele.

- Ne haragudj, lehet, hogy kissé konzervatív lány vagyok, de nekem ehhez legalább 2 hónapra van szükségem.

- Dehogy haragszom, áprilisban majd hívni foglak.

2019. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!