Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem beszélnek velem az...

FastSupportAgent kérdése:

Miért nem beszélnek velem az embereket?

Figyelt kérdés

Szóval, 56 éves vagyok, most költözten Montreálból Budapestre, és igazán normális és jóképű férfi vagyok.


Hobbim a kukában turkálás, a csatornákban való úszás.


Nem akartam rögtön csajt, de egyszer elhívtam a kolléganőmet úszni, aki benne volt. Minden szép és jó volt, csak ő ilyen csili-csáré uszodai cuccra számított, nem igazi csatornában úszásra.


Ő elterjesztette rólam, hogy büdös vagyok, buta vagyok, stb.


Aztán a főnökömet hívtam el, hogy egy üzleti lehetősségről tárgyaljunk. Gondoltam jó cimborák leszünk. Kiderült, hogy szerinte nevetséges, hogy a lomtalanítást, és a kukában turkálást NEM TARTJA MEGÉLHETÉS SZERŰ BEFEKTETÉSI ÖTLETNEK...


Ezzel nincs is semmi baj, nem kívánom a társoságuk. De nem hagynak békén! Nem tudok semmit csinálni: Nem vehetek levegőt, nem ihatok egy korty teát, ehetek egy golyó fikát, vagy élvezhetek el az irodámba, mert folyamatosan beszólnak.


Hogyan javítsak a helyzetemen?



2019. febr. 28. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Neked aztán élénk a fantáziád, vagy csak egész egyszerűen pihent agyú vagy, aki jó dolgában nem tud, mit kezdeni magával!!

És sok ilyen van sajnos.

2019. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%
Nyugodj meg, csak irigyek arra, hogy te milyen sikeres vagy.Amúgy tegnap dobtam ki véletlen az aranyrudam... Nem kukáztad ki véletlenül?
2019. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De vicces vagy. Ja nem!
2019. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyél egy kalap szart is, hátha javít a helyzeteden!
2019. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A rossz indulató kommentelőknek üzenném, hogy isten figyel! Ott lesz Jézus, ha bántod felebarátod. És ezt tetted. Jó elégést a pokolban faggot.


Nem találtam aranyrudat, akkor össze jött volna a randi :D

2019. febr. 28. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát itt elég nagy a baj.
2019. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Béla... A probléma ott kezdődőtt, hogy a munkahelyi és a magànéleti szférádat túl közel úsztattad egymáshoz. Ezt a két szeméthalmazt élesen el kell hatàrolni. Így egyrészt a munkàt se kell később hazavinned és nem derül ki az sem, hogy mit loptàl haza az irodàból.

Szóval :vagy személyazonossàgot vàltasz, de maradsz a munkahelyeden vagy mukât és maradsz, aki vagy.


Én azt ajànlom, hogy személyazonossàgot válts. Lehetnél Ági, a 21 éves pàlyakezdő gyakornok. Az új személyiség előnye, hogy ők nem tudjàk mire szàmítanak tőled, de te igen, hogx ők mire képesek.

2019. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:

Egen, a munkahelyek többségében elvárják a kötött gyakorlatok betartását, a freestyle nem kap területet.


Talán van ennek reális oka, például a Bentley-t is nehéz eladni, ha az első üléseken nappabőr helyett emberxart találsz.

Randa társadalmi kötöttségek.

Beszélgethetünk még a témáról, csak forduljunk át hátszélre, mert tényleg büdös vagy.

2019. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sose változtasd magadon.

Így vagy tökéletes ahogy vagy. Amúgy a kutatások bizonyították hogy azok az igényes emberek akik kukákban és csatornákban töltik idejüket azok okosak és sikeresek lesznek. Esetleg Bartos nagymestert is felkereshetnéd, ő is egy felvilágosult inteligens ember. Remélem én is megmerem lépni amit te. 🙂

2019. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
b a r t o s a kiráj
2019. márc. 3. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!