Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek az olyan emberek...

Ti szeretitek az olyan embereket, akik mindig beszélnek?

Figyelt kérdés
Az olyan pörgős személyiségeket, akik pofáznak szinte mindenről, még a semmiről is, be nem áll a szájuk...
2017. ápr. 3. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha cserebe engem is meghallgatnak, akkor persze. :) Az ilyen emberekkel jokat lehet dumalni kikapcsolodaskent, es altalaban mindenrol van velemenyuk. Az olyanokat nem szeretem, akik mondjuk a "mizu?", "mi a helyzet?" kerdesekre csak azt valaszoljak, hogy "semmi". Olyankor azt varom, hogy tenyleg meseljenek valamit, barmit, amirol mar lehet beszelgetni.
2017. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, az a baj, hogy általában az ilyenek emberek sajnos csak a magukét mondják. :/

Volt egy lakótársam, aki folyamatosan beszélt, ha "megtalált". Tehát ettünk és beszélt. Filmet néztünk végigpofázta. Huh.

2017. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olyat rühellem, ha nem közeli ismerős. Pl kollegák..reggel buszon mikor folyamatosan pofáznak, fejbe tudnám magam lőni.

Azt is utálom mikor egy helyzet megkívánná, hogy csendben legyen de csak pofáziky sutyorog, pl cèges trèningen.

Azt is utálom aki minden huszadrangú ismerősnek mesèli az èletèt.


De..!


Pasinak csak nagydumás pasikat választottam mindig.

Nem szeretem a gyászmadarakat, akikből harapófogóval kell kiszedni egy mondatot ès nem lehet egy társaságba elmenni vele mert ül ott mint egy kuka.

De persze ne fax*ágokat beszèljen, intelligencia alap. Fèrjem is ilyen :)

2017. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
" Pl kollegák..reggel buszon mikor folyamatosan pofáznak, fejbe tudnám magam lőni. " Ne is mond, én néha későbbi busszal megyek haza, csak ne kelljen beszélni a SEMMIRŐL. :D
2017. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dettó első hsz
2017. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem en nem szeretem
2017. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, engem is nagyon fáraszt az üres pofázás. Szerintem az beszél szünet nélkül, aki retteg a saját gondolataival összezárva maradni. Már akinek vannak ilyenjei.
2017. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utalom.Idegesitő és nem vagyok kivàncsi rà.
2017. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!