Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha elvisznek magukkal a...

Ha elvisznek magukkal a földönkívüliek az űrhajójukkal ki kell fizetnem az utazási költségeket oda-vissza?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi útiköltségre számítsak?
2019. márc. 7. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

természetben is ledolgozhatod náluk


mindegy férfi vagy vagy nő


végigmegy rajtad a teljes legénység


:D

2019. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők erre is gondoltak. Kiveszik a vesédet, és rendezted a számlát.
2019. márc. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Csak oda mert vissza nem hoznak. Halfejű tehenet csinálnak belőled
2019. márc. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször akkor érdemes bérletet venni.
2019. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvisznek úgyse fogod túlélni a rajtad elvégzett kisérletket, szóval feleslegsen aggódsz a költségek miatt.
2019. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
Meg kellene kérdezned egyáltalán milyen valutát fogadnak el, valami ufo pénz féle lehet, ha megvan az összeg, kérj kedvezményt, de szerintem kijön 25 Arcturusi dumbarából (ezt most jó áron tudod váltani). Ha nincs kedvezmény, akkor kérdezd meg mit tartozik bele, pl. italfogyasztás, vagy ilyenek. Ne hagyd magad és jut eszembe, nem hoznál egy kokomát? Kifizetem.
2019. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen ki kell.Mennyire számíts? 1 fényév 100000ft plusz Áfa.Az Áfát természetesen az adott országban (tehát Magyarországon) kell befizetned ahonnan elvittek .Légtér használat stb. De a rossz hír mire visszahoznak itt a földön eltelik 100 év.Tehát az Áfát még egyszer lehúzzák rólad.Tehát jobb ha ott maradsz ,kis plasztikai műtét után kérheted az állampolgárságot ott is.De javaslom a Galaxis útikalauz stopposoknak című alapművet ,ha nincs rá kereted.

ui: Légyszi add át üdvözletemet a föld népe nevében, és hogy békével jöttünk .Vagyis a te esetedben békével hoztak.

2019. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de retúrt csak akkor vehetsz, ha 4 óra alatt vissza is jössz. Az új mávos szabályok a földönkívüli utakra is vonatkoznak.
2019. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6:

Rosszul tudod, a Pomrániai csiovosz most értékesebb.

A Spirál Galaxisban meg azt hallottam, most az űrpiacon akciós a trákászörp, szóval én azt tudom ajánlani, mert rubumánvirág nektárral nagyon finom tud lenni, az a növény amúgy is nagyon ritka árucikk, mert a Gemini pusztán terem csak, a Shamalí-k bolygóján.

2019. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!