Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fanyűvővel való találkozások...

Amatorkriptozoologus kérdése:

Fanyűvővel való találkozások észlelések esetleg vannak valakinek?

Figyelt kérdés

Kérdésemet kiegészíteném azzal, hogy nem vagyok se "hívő", se szkeptikus, egyszerűen csak érdekel a dolog. Nem hiszem azt, hogy ez az állat bármiféle természetfeletti dolog is lenne,nem vagyok valami paranoid összeesküvés-elmélet hívő, egyszerűen csak úgy tűnik, minden cáfolati kísérlet ellenére is lehet valóságalapja. Egészen pontosan úgy gondolom, hogy ez egy eddig felfedezetlen állatfaj, amely éjszakai ill. barlangi életmódjával rejtve maradt a tudomány szemei elől.

A lény leírása: Magas, 180-250 cm magas, kifejezetten látványos hosszú végtagokkal rendelkező, emberszerű állat, melynek alig (ha van egyáltalán)van egy kevés, fehéres-szürkés, gyapjúszerű szőre, félig négykézláb, félig felegyenesedve közlekedik (ennél jobban nem tudtam leírni) ill. a fákon nagyon ügyesen, hangtalanul mozog. Hangja érces sikításhoz hasonló. Kérem azokat, akik szkeptikusok, amennyiben értelmes gondolatuk/cáfolatuk van írják le, mert az is közelebb visz az igazdághoz, ha pedig van esetleg valaki, aki hasonló állatot látott/hallott kérem írja le ide, vagy ha privátban akarja, küldje a crypto000902@gmail.com-ra. Tudom, naív kérés, de trollok kíméljenek ha lehet.



2019. márc. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A kertünkben lakik egy egész család. Mondjuk mi a harkályokat hívjuk fanyűvőnek. Már több fát is "szétvertek.", de amúgy jópofák.
2019. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer próbáltam ki az egyéjszakás kalandok világát. Akkoriban találkoztam egy fanyuvovel micsoda baromsag
2019. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy látni hallani sem hallottam róla.
2019. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem a Jeti? Mert,szerintem a leírás a Jetire (is?) jellemző.


De a kérdésedre válaszolva:

Nincs. Se a Jetivel,se a Fanyűvővel.

2019. márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szent Ember, nem, köze nincs semmi féle jetihez vagy bigfoothoz (ezek még ha léteznek is, annyi kamu van róluk, hogy 100x olyan nehéz őket megtalálni).

Vélemnyem szerint ha létezik is ez a bizonyos fanyűvő, egy teljesen új fajról lehet szó. De ez ugye bár csak elmélet, konkrétumot csak aanyit lehet tudni, amit az ezernyi kamujelentések közül ki lehetett szűrni és nem lehetett megcáfolni.

2019. márc. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!