Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell tarhonyát ültetni...

Hogyan kell tarhonyát ültetni és csíráztatni?

Figyelt kérdés
Már 4 féle módszert kipróbáltam.Vízben áztatás födbe dugás,de eggyik sem akar csírázni.Mi lehet a baj rossz a föld,vagy kevés a tápanyag.Esetlek a zacskó tarhonya nem megfelelő?

2019. márc. 22. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az lehet a baj hogy eddig zacskóstul ültetted el.
2019. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudod, hogy fán terem?

Mivel nem önbeporzó, kell mellé ültetni poharas kefírt termő fát is!

2019. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Földbe kell tenni, de locsolni is kell. Ennyi. Sok sikert!
2019. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapvetőleg meg lehet érteni.Miért?Mert sokan nem tudják az alapvetőleg fontos részleteket.Nekem is öreganyám mondta el nagy titokban.Most megosztom veled,de csak veled és ne mond el senkinek.

Amikor elolvad az utolsó hó és még tocsog a föld,akkor kell gyorsan elvetni a tarhonyát körülbelül egy méter mélyen,ez nagyon fontos.Egy lukba 5 szemet kell tenni és fél méter után a következőt.Az egyik oldalra egy buzamezőt ültetsz a másik oldalra tójó tyúkokat raksz.Miközben csíráztatsz hangosan énekeld az :-ó,sole miot.Hova a francba távozol?Ott az ültetvény mellett kell énekelned.Ha kitartasz késő ősszel betakarithatod a tarhonyát.A tyúkokat ne felejsd el etetni és itatni,lehetőleg Ó borral és vörössel ha jó termést remélsz.Aztán közben rendeld oda a dili dokit őszre mert biztos kiderül,hogy a zárt osztályon már várnak téged a hálós ágyba.Jó betakarítást!Most megyek mert már látom a fehér köpenyes úri emberkéket a kezükben kényszer zubbonnyal engem keresve.

2019. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Elmentek az úri emberkék,jól űátvertem őket mert álló lámpának álcáztam magam.

2019. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!