Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vérfarkas vagyok vagy mi?

Vérfarkas vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy ideje nagyon gyorsan tudok futni .

A szaglásom leginkább ,

De a hallásom és egy kicsit a látásom is sokkal jobb lett

A kutyak imadnak , azok is akik mar haraptak meg embert . A macskak utalnak es en se rajongok ertuk .

Az erdo a kedvenc helyem es ha bemegyek alig lehet kirangatni onnan .

Teliholdkor kepes vagyok orakig bamulni a holdat es a szemem is sargabb sokkal amiutan a holdat neztem .

Segitsetek


Ha esetleg valaki ert a verfarkasokhoz vagy, valaki esetleg verfarkas es tudna nekem segiteni ebben pl atalakulas

Ne nezzetek hulyenek azert kerdezem , hogy atalakulasban tud e valaki segiteni mert valahol sot tobb helyen is olvastam , hogy az atalakulas ugy tortenik ,hogy a bor alatt ott van a farkas bunda es elotte a csontok majd a belso szervek alakulnak at

Azt mondjak , hogy ez fajdalmas ...

Szoval ha valaki ert hozza akkor segitsen es privatba megbeszelhetnenk , hogy mit hogy kene csinalni hogy tuti bevaljon es nem csak annyi , hogy valaki irta, hogy nagyon akarni kell es kesz ...



2019. ápr. 13. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz a kategória, inkább az elmebetegségeket javaslom.
2019. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz egy csajt bro és hallgass kevesebb Akelat
2019. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 🙄😅
2019. ápr. 13. 19:23
 4/5 anonim válasza:
Ha ebből valami is igaz akkor csak szimplán lehet hogy FURRY vagy.... 🙂
2019. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kálmán Bór válasza:
Ha az lennél már megtörtént volna a változás. Amugy harapás kell hozzá hogy az légy. Vagy farkas lábnyomából vizet inni teliholdkor ugy hogy közben látod a holdat. Ha arra hondolsz hogy született farkas vagy akkor a szüleidnek is annak kell lenni, és 5 éves korod körül már megtörtént volna a változás. Amugy szimplán licantrophiában szenvedsz szerintem. Ami egy pszichés betegség csak. Semmi komoly. Ne aggódj.
2020. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!