Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Noblesse webtoon folytatódik...

Alexa224 kérdése:

A Noblesse webtoon folytatódik? Spoiler!

Figyelt kérdés
Az 545. fejezetet olvastam, ami ugye most utoljára jött ki, és Rai, Muzaka és a Lord is életben volt. Mondjuk ez most nem annyira számít.. Na de még az ez előtti fejezetben, az 544-ben azt írta a 'mangaka' hogy elvileg vége az egész webtoonnak a halálukkal. De egyre több olyan kommentet látok, hogy elvileg folytatják. Már próbáltam keresni rá választ az interneten de nem sikerült. Most akkor igaz hogy folytatják vagy nem? Mivel én annak nagyon örülnék:)

2019. jan. 8. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh, én még nem tartok itt, úgyhogy kénytelen voltam úgy elolvasni a kérdésedet, hogy kihagyom a spoilereket. De utánanéztem, és van, ahol azt írják, hogy december 31-ig ment a manga, viszont az utolsó két fejezet utána jött ki. Azonban az utolsó fejezetnek a címe epilógus, és a mangakák nem szokták viccből vagy meggondolatlanságból így elnevezni, így jó okkal mondhatjuk, hogy ennyi volt :((. Ami egyfelől jó, mert ahol én tartok (asszem 480 körül), már ott is érződik, hogy nem fogják sokáig húzni, és legalább ez nem megy a történet minosegenek a rovására. Másfelől vége van, szóval ki örül?

Annyit még, hogy nagyon sok befejezett manga vagy anime után elkezdenek álhírek milliói keringeni a neten, hogy így meg úgy fogják folytatni, szóval ha nem egy hivatalos fórum, vagy maga az író nyilatkozik valamit a folytatással kapcsolatban, addig más sem tudhat többet. Én arra látok max esélyt, hogy vagy melléktörténetet csinálnak hozzá, vagy folytatják a másik mangájukat (azthiszem nem fejezték be, de nem vagyok benne biztos), esetleg kezdenek egy újat. Tudom, hogy mindenki örülne ennek a folytatásának, de akkor szerintem tönkretenné a sztorit. Így találták ki, szerintük így a legjobb, és mivel az eddigi cselekménnyel sem volt az égvilágon semmi bajom, továbbra is hiszek nekik.

Úristen, mennyit pofáztam, pedig esküszöm rövidre fogtam. (bár a Noblesse-ről napokig eltudnék beszélni :D)

2019. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is így vagyok, egyszer elkezdeném mondani és soha nem hagynám abba:D. Köszi a választ:D. Nem mondok spoilert, de ha az utolsó fejezethez érsz, majd lehet te is elgondolkozol rajta hogy folytatják-e mivel szerintem eléggé befejezetlenül hagyták ott abba, nem tudni mi történt. Igazából szerintem annyira nem tenné tönkre a sztorit a folytatás. Maximum azt tudnám elképzelni, hogy egy új névvel folytatnák, például Noblesse 2 vagy valami:D.
2019. jan. 12. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Most így látatlanban nem igazán tudok sokat mondani, hogy jó-e így vagy sem, de ha majd odaérek, akkor megmondom. Mindenesetre szívesen olvasom a munkájukat, úgyhogy még ha nem is folytatnák, remélem legalább egy újat elkezdenek.
2019. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!