Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet nekem ilyen nő?

Lehet nekem ilyen nő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy asszonyt akarok magamnak.


Olyan nő kéne énnékem, aki női és asszonyi mivoltából eredő kötelességének minden körülmények között maradéktalanul eleget tesz, és engedelmes férjeurának.


Olyan asszonyember adassék énnekem, aki párját minden áldott napon esténként tükörsima, illatos, patyolattisztára mosott és vasalt ruhaneművel várja odahaza.


Olyan nőt akarok magamnak, aki mennyeien finom, gőzölgő ételt tészen férjeura elé minden nap.


Adassék énnékem a sorstól olyan asszony, aki a sodrófát csak tésztagyúrásra használja, ámbátor férjének a sodrófa más célból való használatának a jogát maradéktalanul megadni szándékozik.


Legyen énnekem olyan asszonyemberem, aki azt is türelmességgel elfogadja, hogyha túlbuzgó férfiasságomból kifolyólag ladyt rendelek hálószobám térségébe. Hogyha esetleg nem bírná kivárni, amíg a légyottom befejeződik a madame-mal, akkor közben ki is mehet az udvarra megetetni a jószágokat.


Aztán kísérjem el engemet illedelmesen a templomba is vasárnaponként, valamint nagy türelmet tanúsítson akkor is, ha énnekem esetleg a fogadóban kellene az időmet eltöltenem a komákkal és cimborákkal. Addig engemet otthon várni szíveskedjen, illetve házi munkák végzésével foglalatoskodjon.


Emellett a kertben, udvarban minden adandó munkát elvégezni szíveskedjen.

Ha betyárkomák és más legények látogatnának hozzánk mulatni, akkor kendéket minden földi jóval ellássa az én asszonyom.


Később meg majd sok-sok gyerekkel engem megáldjon, szüleinknek sok onoka adasson, őket méltóképpen felnevelje.


Hát ezért vagyok én itten, mert nem sokáig akarok már agglegény maradni, asszonyi hozományban reménykednek, és az Isten engemet úgy segéljen!


2019. ápr. 22. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ádám a spanom volt
2019. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak olyat asszony lesz neked, aki a sodrófát egyúttal nem rendeltetésszerűen is használja és rajtad fogja kipróbálni :D
2019. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!