Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szivassam meg?

Hogyan szivassam meg?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon haragszom két barátnőmre, mert megszivattak. Egy faladattal (amit nagyon sok időbe telt elkészítenem) azt mondták tönkrement, én meg már sírtam is miatta, aztán benyögték, hogy kamuztak.


Hogyan szivassam meg kétszer ennyire őket, hogy megtanulják, hogy ne velem kezdjenek ki? (Úgy akarom megszivatni őket, hogy semmilyüket nem teszem tönkre. +az olyan dolgok amiket csak házban lehet megcsinálni, pl. Hajszàrítóval vagy ilyenekkel, ezek sem jók)


2019. máj. 2. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

HA fiú vagy:

Mikor vacsoráztok és vágni kell valamit nekik (persze ha már kaphattok kést, fogalmam sincs hány éves vagy) olyan kést adjál nekik ami életlen és a kifenőt tedd el jó mélyre, hogy ne találják meg. 90%-os idegösszeroppanás.

Vagy vegyélj oreot (4 darabosat) vegyél ki belőle 1-et a többit nyisd ki és szed ki a krémet és helyére fehér fogkrémet tegyél, majd tedd ki valahová ami jól látszódik.

erre csak 60%-ot adok, mert általában van illata a fogkrémnek és az kicsit feltűnő.

HA lány vagy:

Nem szép dolog amit veled csináltak, de ha a föntiek közül megcsinálod az egyiket, akkor később ők fognak nagy eséllyel "megviccelni" téged, ami még brutálisabb lesz.EZ nem azt jelenti, hogy hagynod kell magad, hanem hogy odamész és elmondod, hogy ez neked rosszul esett.

Mellesleg azért írtam külön fiú/lány verziót, mert mi fiúk(igen fiú vagyok) nagyon nagyon nagyon a gyengeelméjűek csapatát képezzük.(tisztelet a kivételnek)

Remélem tudtam segíteni.

16/f

2019. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!