Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » BMW, most van index vagy nincs?

BMW, most van index vagy nincs?

Figyelt kérdés
Nem tiszta nekem, hogy szerelnek-e a BMW-be indexet vagy sem? És, ha nem akkor mivel jelzi a haladási irányát? Bocsánat ha hülyének gondoljátok a kérdést, de ez van, nem tudom kitől megkérdezni. Szégyellem is, hogy nem tudom, ezért teszem fel itt névtelenül.

2019. máj. 6. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Extraként lehet rendelni hozzá, de nem valami népszerű.
2019. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez már elég lerágott csont.
2019. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
Van bennük természetesen újabb modellekben egyébként alap felszereltség kedves utolsó! Viszont az elhelyezése még mindig nem túl kézrefekvő, tehát a tulajok számára sokszor kényelmetlen kialakítás miatt az irányjelzőt a biztonságos!!! sávváltás/kanyarodás miatt nem használják.
2019. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs és extraként se lehet kérni rá. Ha mégis teszel bele, akkor nem át a műszakin :D
2019. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bejemvések tugyuk h nemlehet aztmeg érteni mitmondanak kelnekik aza eNber akitugya h elollvasa ahijegróflifákatt aza heje sírás szagértő demégasse mindikk tugya ell óvasni deénmost lyól mekkfelytem h mitmond

a tanusság azh lefoga pöcolod fagyni téllena béjjemvén ajánynakmeg felfog fáznia pisihojjaglya huszonhaccor mekkel álni azautos pájákon miremár odaérnek asvájcba mermindig kelneki pisilni

2019. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
A BMW nyugati autó, azt hiszem a Fülöp szigeteken Boku városában, a makaniko törzs alapították, időszámításunk előtt 50-ben. Akkoriban még nem ismereték az indexelés tudományát, ezért, a makanikok, a saját kezük által, égetett svédacélból faragott BMW-ket nem tudták felszerelni index lámpákkal. Később ugyan a Volkswagen feltalálta az indexet, de ők nem akarták rászerelni, mondván, nem törnék meg a hagyományt. Ezért nincs a BMW-ken index.
2019. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!