Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha csak füvet legelek, akkor...

Ha csak füvet legelek, akkor lefogyok, vagy olyan leszek akkor is mint egy tehén?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Riska, meg kell mondjam, tévedésben vagy, mert a füvet nem lehelni kell, hanem elszívni és egy tehéntől Isten ments, hogy lefogyjon, amikor az pont úgy jó, ahogy van.

Szívesen megfejnélek minden nap, ha te is megteszed nekem ezt az apró szívességet, mert jótett helyébe jót várj, mert sajnos szexőrült vagyok, mint minden hímnemű egyed, ha rájön az ötperc, de előre figyelmeztetlek, hogy egyik bika sem szereti, ha szarvazzák, mert elég, ha a bocik nyövesztik az agancsot.

A nyelvtanban járatos lehetsz, ez imponál nekem és tovább is tudom: őtehénmitihők és még emlékszem arra, hogy az oroszban ezt így ragozzák, hogy jujesjetjemjetyejut, ami jelzi, hogy nyolc év alatt mégiscsak lehet valamit tanulni az állami oktatásban.

Ha mégis fogyni szeretnél, gyógyfüves mezőkön legelésszél, zsálya, kamilla, rozmaring meg tárkony csemegézésével, mindezt akupunktúrás Thaimasszázzsal kiegészítve rengeteget fogyhatsz, főleg, ha három, négy hétig szájkosárral indulsz a mezőre és közben dudorászod az ismert dalocskát, hogy - Aki marha egyen szénát, ripityom, rapityom...

Végül még egy jóindulatú tanácsot is adok, 'aki letejel, annak nem nézik milyen vastag a fara', ez egy szingaléz közmondás és mint minden népi bölcsességről elmondhatjuk erről is, hogy 'eltalálta szarva közt a tőgyit!'

2019. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
(Ma)riska néni, már megint füvezni teccik?
2019. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak füvet legelsz, akkor nem lefogysz, hanem fűbe harapsz.
2019. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A lucernától felfúvódnak a tehenek ===> még pufibb leszel.
2019. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lefogysz.

De az első három nap halálos.

Utána már csak füvet akarsz.

És pacsizol a tehenekkel.

De meg is kell kergetned őket.

Mert a fűzabálás megnöveli az energiaszintedet.

Először ijesztő.

Aztán egyre inkább kellemes.

Lassan észreveszed, hogy fürgébb vagy, mint a tehenek. Holott ugyanazon a koszton éltek.

Oda kell figyelni. Mert gyorsan seggbe rúgnak. A tehenek. Mégis csak nagyobb állatok. Ipari fogyasztók. Jó étvágyat! Manijan

2019. máj. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem félig egy kövér tehén félig egy sovány ember lesz
2019. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elég csak füvet legelni, sok tehénlepényt is kell hátrahagyni. Félek, nem bírnád. Nagyon kemény élet az.
2019. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!