Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leutaztunk nyaralni a családda...

Leutaztunk nyaralni a családdal, de otthon maradt a kedvenc alvó plüssöm. Mit tegyek? Nem tudok eludni nélküle? Nagyon fontos nekem. Annyira szar érzés mint mikor még gyerek voltam táborban és akkor hazavitettem magam addig sírtam :S 22f

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy troll kérdés. Ha nem, akkor örülj neki, hogy nyaralni utaztál el, és nem katonaként vittek a frontra.
2019. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rohadtúl nem trollkodok és rohadtúl nem humornak szántam, rohadtúl nem kellett volna átrakni ide ahol tuti nem kapok választ :( és mi a fenének mennék én katonának?
2019. júl. 3. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Humornak is siralmas.. Ha meg igaz, akkor te magad is egy siralmas vagy.
2019. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és megtudhatom miért is? Mert van lelkem?
2019. júl. 3. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy nőjél fel, mert ennél csak nagyobb gondokkal szembesülsz majd az életben, amiket neked kell megoldanod, nem az internet közösségének.

Elnézést, ha kemény voltam, de ez már...

2019. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

"és mi a fenének mennék én katonának?"

Hát ez a veszély láthatóan nem áll fenn. Illetve mocskos gyors leszerelés lenne belőle. :)


Azt is értem, hogy a téma a humor rovatban landolt, mert 22 éves férfitől tényleg vicces plüsshaverért sikítani.


De ha a plüsstől elvonatkoztatunk, simán a nagyon berögzött megszokások megtörése tényleg zavaró tud lenni.

Én spec. megszoktam a kispárnával alvást és ha nincs, baromi nehezen, kényelmetlenül alszom el.

Ilyenkor szoktam mondjuk az összehajtogatott pulóveremmel pótolni, nem 100%-os, de használ.

Hasonlót javaslok.


Azért 22 éves férfiként már illene GYK nélkül megoldást találni. :)

2019. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öleld meg a takaródat, a párnádat, pulóveredet.
2019. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!