Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azok a lányok akik vasúti...

Azok a lányok akik vasúti sínek között készítenek képet tudják vajon hogy hova megy a vonatról a szennyvíz?

Figyelt kérdés
És tudják hogy egy műszakilag jártas fiú szemében ez vicces és egyben groteszk?
2019. júl. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az a fiú sürgősen frissítse a műszaki ismereteit! A legtöbb vonaton már zárt szennyvízrendszer működik.
2019. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Persze, a modern vonataink, de a 40 éves orosz vagonjaink nem
2019. júl. 6. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkozom. Zárt rendszer van? Akkor miért látom a síneket ha lehúzom a wc-t? Nekem nincs egy olyan képen se. Azért érdekelne a reakciójuk ha meg tudnák. (egy műszakilag nem jártas lány)
2019. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet pl hév sínek közt is, ahol nincs a jó öreg hullócsöves technika, mert a héven nincs wc:)

Egyébként meg nem értem, miért kell egy ilyen közegben, de normális, nem ribis stb kép miatt ítélkezni.

2019. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt is tudod hogy jardan szarnak a galambok es te naponta belelepsz?
2019. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5+ a kutyák, a részegek, a hajléktalanok. És oda is hugyoznak és hánynak.
2019. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ugye ezek a társadalmi konvenciók olyanok, amilyenek.

Az ürítés is természetes folyamat, láttam egyszer egy olasz filmet, illetve több különálló sztoriból állt a film, a lényege, hogy a nappali hatalmas asztala mellett WC-ken ülve társalogtak a vendégek, a szobalány széles mosollyal hordta körbe a papírgurigákat. Egyszer csak az egyik vendég zavartan megkérdezte: - hm, hol található önöknél a , hm szóval az étkező? -

Kiment a kis fülkébe, a falról lehajtódott egy asztalszerűség és ott gubbasztva mohón falni kezdte a rántott csirkét, amikor valaki rányitott és zavartan rácsapta az ajtót - elnézést, nem tudtam, hogy foglalt -.

Szóval tisztára megfordították a filmben az étkezés és az ürítés kialakult társadalmi megítélését, de annyira komolyan csinálták, hogy kevésbé volt nevetséges, inkább meghökkentő.

Nem emlékszem a címére, sem a rendezőre, de élénken él bennem a megdöbbenés, hogy a dámák és az urak barátságosan szarogatva diskuráltak az asztal körül, letolt gatyákkal és bugyikkal, hja a társadalmi konvenciók lehetnének akár mások is és az illemhely lenne az étkezés számára megbújva privát magánügy, természetesen illendő, de funkcionálisan szűkös körülmények közepette.

2019. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!