Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIért van az, hogy ha társaság...

MIért van az, hogy ha társaságban vagyok leblokkolok és semmi téma sem jut az eszembe és csak ülök csendben. Azonban amikor már nem vagyok a társaságban annyi kérdés, téma jut az eszembe amiről beszélhettünk volna?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Félénk vagy. Túl sokat gondolkodsz rajta, h mit mondj.
2010. júl. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy változtathatnák ezen?
2010. júl. 12. 03:24
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy tudnék változtatni rajta?
2010. júl. 12. 03:27
 4/7 anonim válasza:
Felejtsd azt hogy meg kell felelned a társaságnak.. Baromság. :) Az a bajod hogy görcsölsz mit mondj, minden figyelmed erre irányul. Ilyenkor előfordul hogy eszedbe jut valami, de mégse mondod, mert szted nem elég vicces, stb.. Felejtsd el! Mondd azt, ami eszedbe jut, ne várj vele (persze azért itt is vannak határok). Csináld ezt sokszor, utána már természetesnek fog tűnni, megszokod. Ha kérdésed van írj. :)
2010. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek, én is pont ilyen vagyok. Ráadásul a társaságban mégis kikényszerítek magamból egy két szót, az is valami oltári nagy hülyeség, úgyhogy még jobban megszégyenülök. Nem tudom hogy lehetne ezen változtatni, de egy kis önbizalomtréning jól jönne!

20/L

2010. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van, hogy bátorságot veszsek magamon és megszólalok, viszont ilyenkor legtöbbször megakad a szavam, vagy amit mondok úgy hangzik mindta nem tudnék fogalmazni..és az az érdekes, hogy ha külön-külön találkozok ezekkel az emberekkel akkr mindegyikkel nyugodtan, minden gond nélkül eltudok beszélgetni..
2010. júl. 12. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanez vok.elég rossz érzés..
2010. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!