Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy másik dimenzióba mentem át?

Derwana kérdése:

Egy másik dimenzióba mentem át?

Figyelt kérdés
Este ha erősen egy rózsaszín poltárra gondolok, akkor az egész arcom elkeud zsibbadni és remegni. Ezután látok rengeteg bolygót, ami mellettem suhan el, és azután megjelenik a portál, ami elkezd beszivni, és ettől az egész agysm bizsereg és az egész arcom. Azt látom, hogy hirtelen előttem kialakul egy világ, és érzem amint eltűnik a valóság. Ezután egy teljesen másik világban vayyok! Nem kamu! És az a fura, hogy nem álom, mert mindig viddzsa tudok menni, és két perc alatt. A tesóm is elment oda! Na ez volt a durva! Ott feküdt mellettem a sátorban, és nyitva volt a szeme, de egy teljesen más világot látott, ami stelgatott és rémült. Tudtam vele beszélgetni úgy hogy ő egy másik "helyről" beszélt hozzám! Nagyon durva volt! 😱 Elmondta mit lát, és beszélgetett egy ottani lévővel is! Ha hívta a sárkányát, akkor azt mondta hogy odajott hozzá. És ha kértem hogy nézzem rám, akkor teljesen máshova nézett, és azt mondta rózsaszín hajam van. Az volt a legdurvabb, hogy nagyon nehéz innen felkelzeni. Át kell fordítani a másik oldalára, vagy ő gondol a protalra ami ide hozta. Nagyon durva! Próbáljátok ki! Este, vagy reggel, feküdjetek le egy kényelmes helyre, és fogd meg valaki kezét, akivel át akarsz menni, vagy csak beszélgetni akarsz vele onnan. Csukd be a szemed, és erősen gondolj és képzelj magad elé, egy rózsaszín portált. Ha más színűt akarsz, akkor más hova mész, de ez veszélyes is lehet. A fehér portál csak ki dob az űrbe, én tapasztaltam, a lilatol, el kezd fájni a szíved, szóval vezdeles. Szóval, nagyon koncentrálj a portálra, és még látod egyszercsak el kezd bizseregni az arcod, de ne hagyd abba! Ezután látni fogsz bolygókat, ami melletted sohunnnakl el, és majd jön a portál! Nagyon furcsa érzés lesz, de ne nyisd ki a szemed, bármennyire akarod! Ha bekerulsz a világba, akkor először nagyon fárasztó lesz, mert ott más a légkör, de ha sokat vagy ott, megszokod. Szerezz ott barátokat, és sezalgasss ott, tok mindegy, de érezd jól magad! Ha sikerült akkor kérlek írd le mit csináltál ott! ÉN Kinvancsi vagyok, hogy sikerül e. Ha nem hiszel nekem, én mondom nem hazudok, próbáld meg és lehet sikerrel jársz!?

2019. aug. 26. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha te mondod, hogy nem hazudsz akkor tényleg biztos igaz.
2019. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen élmények miatt drogoznak mások is.
2019. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2 nem. én sokat kábítóztam és azok az érzések tudatos állapotban vannak és leginkább tényleg érzések
2019. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy hihetetlenul jó a képzelőerőd
2019. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!