Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek vissza tudom...

Szerintetek vissza tudom vinni ezt a melegitot a boltba?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy hummel melegito szettet. A felso része tokeletes, de az also nagyon nagy rám. Az ismeroseimer kerfeztem, ott nem tudom “elcserelni” sajnos. A blokk talán megvan valahol, azonban a mosás miatt a címke valószínűleg ha meg is van nincs rajta .. szeritnetek lehet szerencsém, és el tudom cserélni egy kisebbre ? Tudjatok a hummelek nem olcsók , és hat bizonyos okok miatt nem tudtam felpróbálni és megállapítani hogy kicsi ram. Szerintetek megpróbáljam vagy úgy is csak “beégetem” magam ha oda megyek?
2019. okt. 8. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy termék nem hibás, nem köteles kicserélni az eladó, ha helyben vásároltad és nem online. Nincs sem pénzvisszafizetési, sem cserekötelezettsége más termékre, különben mindenki kölcsönzőnek használná ezeket az üzleteket, és egyszeri alkalomra felvenné majd visszavinné, hogy nem tetszik. Ha jó fejek, felajánlják, de ne számíts semmire. Több hét után visszamenni kicsit pofátlannak tűnik, hogy eddig ráértél vele. A problémád pedig nem fogyasztóvédelmi jellegű, hanem egyéni ízlés kérdése. Ha másnap visszaviszed mert mégsem jó, lehet másképp néznek rád, mint hetekkel később.
2019. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem. Nem is értem, hogyan jutott eszedbe.

Előttem író említi az online rendelést. Hordott ruha a 14 napos idő alapján sem küldhető vissza.

2019. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2019. okt. 9. 08:19
 4/4 anonim válasza:
Hali! Milyen fajta? Esetleg varrónő megtudja oldani.
2019. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!