Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Van itt valaki aki beállította csengőhangnak Justvidman kokalevél zenét az okostelefonján? Amikor hív téged valaki. Mit szólt az aki a közeledben volt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kokalevél, kóla, önismeret

okt. 9. 22:30  Privát üzenet  

A válasz
Én úgy állítottam be, hogy annak szóljon ez, akit én hívok föl :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 10. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt hogy? :O

# 2/2Időpont okt. 10. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hűvös éj - mennyiért állítanád be csengőhangnak?
Csengőhangnak szeretnék egy jó hangosat. Idáig nem találtam megfelelőt. Mit ajánlatok? Alkatel pixi 4 5. re.
Mi a neve annak a csengőhangnak, ami felszólal ebben a videóban 5:09-kor?
Hogyha az orosz himnuszt állítom be a telefonomra csengőhangnak és megszólal az utcán akkor hülyének fognak nézni?
Van egy lumia 630 telefonom és sehogy se tudom beállítani a csengőhangom. Bementem ide: Beállítások>hangok, beakartam állítani egy telefonon lévő zenét csengőhangnak, denem tudtam. Segítene valaki?
Mi annak a csengőhangnak a neve ami az Elnök végveszélyben című filmben volt a házelnöknek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!