Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ennek a videónak/film...

Leviking123 kérdése:

Mi lehet ennek a videónak/filmrészletnek a címe?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta félek a sötétben és a sötétben megrejtőző dolgokról, amit igazából (remélem hogy) csak elképzelem.

Tisztán emlékszem, hogy mi miatt van ez, egy videó, ami lehet filmrészlet is, vagy esetleg álom...

A tv-ben láttam, a szüleim előre szóltak, hogy félelmetes lesz, de én a 8 éves fejemmel meg akartam nézni.

A történet: Egy kisfiú beszélget az anyjával és a mamájával egy nappali féleségben. A kisfiú kekszet eszik... Elfogy a keksze, ezért szól, hogy elmegy a konyhába még többért..... A konyhában sötét van, de látja, hogy hol van a keksz amint felvesz egyet, megjelenik egy nagy démon fej szerűség, aminek piros volt a szeme. A fiú gyorsan kifut a konyhából és elmeséli a nagymamájának és az anyjának, azt mondják, hogy inkább feküdjön le.... A mamája kíséri az ágyhoz, ad egy jóéjt puszit és kimegy az ajtón.(és most jön az, ami miatt van minden) a nagymama szeme, miután becsukta az ajtót, pirosan felvillan.



2019. nov. 19. 22:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!