Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El lustuktam vagy lázadok?

El lustuktam vagy lázadok?

Figyelt kérdés

Ált. Isk.ám egy erős iskola volt. Minden oszi társam az 5 re törekedett,így én is.

Most egy gyenge szakgimnáziumba járok ahol az egész osztály lusta, a tanárok sem tudnak tanítani és nem is kell úgy tanulni.

Az osztály animés, kpopper, festett haj, pc, tetko,drogoznak,cigiznek.

Már én is ilyen lettem. Én is cigizek a suliban is a drogossal búlykálunk hogy ne bukjunk le ha elmegyünk cigizni. Én is drogoznék már.

Nem tanulok, csak puskázok.

Eddig fontos volt nekem a tanulás és már érzem, hogy elbutultam.


Az osztály nagyon befolyásol. Már mindent leszarok és csak pár percig tudok erőt venni magamon, hogy tanuljak.


Csak én tudok ez ellen tenni? Hogyan? Ez lázadás, akkar lenni? Ezt nem akartam soha!


Ált. Ba is akartam szabályt szegni, de az osztályom és a tanárok jók voltak.


2020. febr. 23. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellustultál.
2020. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ezt nekem kéne tudnom hogy miért?

Vagy van rá valami logikus magyarázat

2020. febr. 23. 10:46
 3/7 A kérdező kommentje:

Épp az! Hogy emiatt nem akarok máshova menni. Mert itt érzem azt hogy élek.

Csak tudom, hogy később ezt nagyon meg fogom báni.

2020. febr. 23. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem biztos, hogy meg fogod bánni (a drogon kívül). A kérdés az, hogy a jövőben mit szeretnél majd dolgozni?

Van-e értelme egyetemre menni?

Senki sem várja, hogy ne legyen életed, ne lazíts vagy hogy fráasztó baromságot tanulj. Inkább csak tegyél a céljaidért, ami biztos hogy nem a gyors öregedés és magatehetetlenség, kiszolgáltatottság.

2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Grafikus szakmát terveztem. De most úgy érzem forog az életem. Semmit nem tudok. Elbutultam. Nagyon rossz ez a tehetettlenség érzés
2020. febr. 23. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Akkor tegyél azért, hogy minél jobb legyél a grafikában.

Az iskolában sok terhelő, haszontalan hülyeséget is tantanak.

Meg egyél, igyál rendesen és aludd ki magad!

2020. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A drogos karrierje csúcsát majd egy teszkó pénztárosi állás fogja jelenteni éhbérért, de jó eséllyel 10 éven belül meg fog halni. A cigitől okádák fogaid lesznek. A cégemnél két álomszép csaj is volt akik évek alatt a szeme láttára csúnyultak meg a cigitől. Egyikkel se csókolóznék ahogy a fogaik kinéznek és amilyen szájszaguk lehet pedig mindkettő isteni jó csaj volt.

Te még választhatsz. Szerintem halvány lila fingod sincs mi is az élet. Van egy kis izgalom a vécében bújkálásból az aztán az élet. Inkább menj ki egy árvízi közmunkára éjjeli műszakba, ott több élményed lesz.


Felnőtt fejjel nagyon meg fogod bánni ha most rossz döntést hozol. A munkát nem lehet megspórolni! Mellette mehet a szórakozás de te az élet melós részét is ejtetted így pedig nem fogsz előre jutni.


Brian Tracy Főnix szemináriuma fent van a youtube-on. Azt is meghallgathatnád!


Amúgy fiú vagy vagy lány és hány éves?

35F

2020. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!