Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy, mivel teszed izgalmasabb...

Hogy, mivel teszed izgalmasabbá az életed? Mit csinálsz, mikor unatkozol? Mivel foglalod le magad? Pénz nélkül mivel lehet lekötni magát az embernek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én általában mindig feltalálom magamat. Gépezek, zenét hallgatok, dvd-zek, tv-zek, olvasgatok satöbbi.
2010. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ilyeneket én is szoktam, de ennél izgalmasabbat szoktatok csinálni?

Köszi.

2010. júl. 24. 19:58
 3/16 anonim ***** válasza:
én mindig kitalálok valami kreatívat.:D pl, apám cége egy csomó használt CD-t kiselejtezett, és hazahozta őket, szóval most CD-ből tervezek dekorációt a falamra.:) de szoktam h pedikűrözni, manikűrözni meg ilyenek.. rendet rakok, rendezgetek a szobámban, rajzolgatok, persze lehet hogy te ezeket unnád, mert nem olyan vagy mint én.:D
2010. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezek tök jó elfoglaltságok, nagyon jó, ha valaki ilyen kis kreatív.

Én csak úgy érzem, hogy unalmas az életem és valami izgalmasat szeretnék csinálni, mert halálra unom magam.

Amiket szeretnék csinálni, azokra nincs pénzem, vagy lehetőségem.

Pl most is írom a regényem, valamilyen szinten lefoglal, de nem izgalmas.

Nem tudom értitek e.

:)

2010. júl. 24. 20:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Én mostanában elkezdtem bringázni,és már,ha egy napig nem is megyek,akkor már hiányzik..:D
2010. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

-menj el barátokkal sétálni :) esetleg fagyizni ( az nem drága )

-bringázz



most hirtelen csak ezek jutottak az eszembe.

elmehettek barátokkal valamilyen koncertre,olyanra,ami ingyenes...már ha van ilyen lehetőség a közeletekben :) szerencsére itt nálunk szoktak lenni fellépések hétvégenként.

2010. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

hm csak van valami ötleted hogy milyen izgalmas dolgokat csinálj nem?

egyébként ilyeneket szoktam csinálni amikor nagyon unatkozok :

próbáld ki hogy működik e a "úgy érzem néznek " elv , nézz valakit hátulról pár percig hátha megfordul


zsonglőrködj 3 vagy több labdával (az elején mondjuk inkább idegesítő volt, de mostmár megy 3 :D)


tanulj be kártyás trükköket


keress nyelvtani hibákat az oldalon :D


szakácskönyvből nézz ki valamit és főzd meg


mp3 a kedvenc számaiddal és kifekszel egy erdőbe valahol / este csillagokat nézni


este városban sétálni ( nem mindenhol hangulatos mondjuk)


tölts ki IQ tesztet vagy ilyen önismereti teszteteket neten


filmek/sorozatok


lopj el a boltból valami olcsó élelmiszert majd 1. vidd vissza 2. add oda egy hajléktalannak


reggel a piacon segíts egy öreg nőnek hazacipelni az 500 kilós szatyrát , közben úgyis elmeséli az élete történetét és néha még izgalmas is


találj ki szóösszerántásokat (pl levegő+ég : lég)


hm most hirtelen ilyenek jutnak eszembe , elég gagyik de ha unatkozok mindenre képes vagyok :D

2010. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki a számitógépes játékokat.. tuti fogod őket szeretni. én imádom, ha egy másik ember személyében rabolok ki 1 bankot, akit én irányitok meg ilyensmi. ráadásul egyre jobb grafikának köszönhetően olyan, mindha egy filmben történő eseményeket irányitanál. Egyébként fiú vagy lány vagy?
2010. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, van egy, kettő, amit még nem próbáltam.:)

Lány vagyok.

2010. júl. 25. 08:14
 10/16 anonim ***** válasza:
én valami tinimagazint olvasgatok vagy 100x és vannak benne jó ötletek
2010. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!