Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Más is beképzeli, hogy vírusos?

Minél többet beszélnek róla, annál jobban.

A madárinfluenzànàl is így volt.

tegnapelőtt 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, bár ki se mondulok a házból😅

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/4Időpont tegnapelőtt 22:56 Privát üzenet
Aki hipochonder az bármit bebeszél magának - de közben te is tudod hogy nem vagy az. Nem könnyű ezzel a betegséggel (hipochondria) együtt élni, ha nagyon akut, nagyon rontja az életminőséged akkor érdemes egy szakembert felkeresni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont tegnap 00:30 Privát üzenet
Én tudom. Biztosan elkaptam annyiféle emberrel, helyen találkoztam hogy biztosan elkaptam ezt a szar. De nem vagyok sem idős, sem krónikus beteg. Nem félek. Már át is ment rajtam ez az egész.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont tegnap 01:35 Privát üzenet

Persze, simán.

Még tünetek is vannak.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnap 02:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valai tud jo oldalt mondani ahol lehet sorozatot nezni es nem virusos az oldal? Videan indavideonkivul. Magyarul neznem es angolul is angol felirattal
Az okostelefon és az okostévé ugyanúgy lehet vírusos, mint egy személyi számítógép?
Vírusos A Navon Mini Telefonom Sok Sok Hülyeséget Ír Ki A Telefon Mit Csináljak?
Ha a billentyűzetre rácsaptam és az enter-t lenyeltem akkor trójai faló vírusos lettem?
Honnan tudom hogy vírusos e a gépem ha nem ad róla értesítést?
A hu gift spin oldal vírusos?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!