Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? Vagy ez egy normál testnek számít?

Figyelt kérdés

[link]


38kg-t adtam le, jelenleg 73kg vagyok és 172 cm. 24 éves, nő. Úgy érzem hogy az önképem zavaros, és tudni szeretném hogy csak én látom magam továbbra is nagyon kövérnek vagy pedig valóban az vagyok? Még 10 kg-t szeretnék leadni.



2020. ápr. 4. 18:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%

A combjaidon még lehetne dolgozni valóban.

Ha összejön az a 10 kg még, akkor bomba tested lesz, de már így sem rossz azért! ;)

Én legalábbis nem gondolkodnék sokat, ha azt kérdeznéd lennék-e az ágymelegítőd hűvösebb estéken és időnként nappalokon is! ;)

2020. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Még 10 kg? Nem sok az egy kicsit? Szerintem mostmár csak célirányosan, bizonyos helyekről. De ha tennél fel több fotót, pontosabb válaszokat lehetne adni. Kövérnek most semmiképp ne érezd magad. Szerintem igy is csinos.
2020. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
Nőnél ez még kövér.
2020. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Umm... Igazából combos vagyok leginkább valóban, szóval onnan kéne ledolgoznom és kicsit valószínűleg a karomból is, a hasam alapból is lapos fajta szerencsére de azért még onnan is van szerintem mit eltűntetni, főleg az alhasi részen. Én még mindig kövérnek látom magam de már néha meglepődöm hogy egy-két új képen nem az az arc és test köszön vissza mint amire számítok, szóval mindenképp haladok. Viszont ha a BMI-met kiszámítom akkor még mindig túlsúlyosnak számítok, és bár nehéz csontozatú vagyok, annak ellenére kb. -10kg-t ír majdnem minden program, hogy az lenne az ideális a magasságomhoz, szóval olyan 63kg. Mondjuk ezzel a magassággal 55-58 nem szívesen lennék szerintem, mert az nem lenne szép, de nem tudom igazán mi a jó mert sokat változik a véleményem ezzel kapcsolatban, vannak rosszabb és jobb napjaim, de igyekszem szeretni magam...
2020. ápr. 4. 18:49
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem most is teljesen rendben vagy. Nekem tetszik.
2020. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Aki 38 kilót fogy a testsúlyából, annak nem így néz ki a bőre.
2020. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Azért nem lóg a bőröm össze-vissza mert 2 év alatt tudatosan és lassan fogytam, egészséges életmódot követve. Nekem így néz ki a bőröm, nyilván vannak rajta striák de azon kívül szerencsére nincs gondom.
2020. ápr. 4. 19:29
 8/32 anonim ***** válasza:
10 kiló már túlzás lenne, fogynod már nem is muszáj csak az alakodat formáld picit, egyébként szép munka nem semmi amit elértél
2020. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagy kövér, szerintem így tökéletes vagy.
2020. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Kövér már nem vagy, de azért van még mit leadnod. Formásítani sem árt. Az úgynevezett "skinny fat" (vékony vagy ugyan, de hájas, másképp nem tudom megfogalmazni) testalkat sem számít előnyösnek
2020. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!