Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rémálmaim vannak a múltamról....

Rémálmaim vannak a múltamról. Hogyan vethetnék véget ennek?

Figyelt kérdés

21(lány) vagyok, már nem a szülői házban lakok. Van munkám,és párkapcsolatom is. Viszonylag boldog életem van,viszont van valami, ami nen hagy nyugodni.

Kiskoromban,és egész felnőtt koromban, amíg otthol laktam, anyám bántalmazott. Néha fizikailag is,de főleg szavakkal. Belém nevelte, hogy senki vagyok, semmit nem érek, jobb lenne nélkülem, meg takarodjak a házából...és még sorolhatnám. Apám már kiskoromban meghalt,igy nem volt támaszom.

Otthonról már leléptem, és sokszor megfogadtam,hogy nem fogok vissza menni.

Anyammal tartom a kapcsolatot,de csak annyira,hogy tudjam, hogy él, és hogy rendben van.

Az álmaimban viszont megint a múltban vagyok, újra és újra ugyanaz játszódik le. Mindig csak sírás, és veszekedés van benne. Napközben az álmomra gondolok,igy szintén csak a múltban vagyok. Hogyan vethetnék ennek véget? Nem akarom a jelent a múlt keserusegevel tölteni.



2020. ápr. 6. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszichológussal!
2020. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha àlmodsz róla?

Ha tudnád mi van az élet utàn, már rég megtetted volna.

Hogy hívják anyukádat?

2020. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pszichomókus kell
2020. ápr. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!