Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy cukrász szakmám, meg...

Van egy cukrász szakmám, meg most lett meg az érettségim! Nem mentem tovább tanulni! Nem találok munkát! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Onbizalom hiánnyal is küzdok,22 éves vagyok anyukám nincs 2 éve meghalt.Mikor látok egy hirdetést az ujságban nem merem felhivni,mert kicsit félek hogy ha fel is vesznek akkor csalodásoktól meg mindentol pl pletykáktol,fonoktol stb...Nem tudom h mit csináljak hogy tudnék tobb onbizalomra szert tenni!Pedig az érettségit szakmát meg jogsit is sikerült leraknom és még igy sincs onbizalmam nagyon!Kicsit félek az ismeretlentol!Hogy tudnék tobb onbizalomra szert tenni?
2010. júl. 27. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Készítsd el az önéletrajzodat, vegyél nagy levegőt, és vágj bele!
2010. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Legyél tökös csaj :)

(már ha lány vagy..gondolom én)

Szóval nincs más teendőd, csak felhívni és jelentkezni a hirdetésre. Mi az hogy nem mered? Ilyen beszari nem lehetsz 22 évesen! Nincs valaki melletted aki támogatna? (apukád, vagy párod esetleg)

Nem gondolsz arra hogy MUSZÁJ megtenned??

2010. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!