Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy nem tudok...

Miert van az hogy nem tudok abba hagyni egy bizonyos sorozatot?

Figyelt kérdés
Baromira rafugtem a Narutora. De egyszerűen nem bírom abbahagyni. Hiába hogy már a sima Narutot meg a Shippundent is végig nézetem a fillerekel és a filmekkel együtt. A Borutot is csak egy kicsit vett vissza ebből a rajongásomból és Nagyon nehéz megvárni az új részeket. Van valami ötletetek hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni?

2020. máj. 6. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted miért akarod leküzdeni? :D
2020. máj. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát lassan kezdem megunni hogy mindig csak érre gondolok és értelmetlen youtube potsorozatokat nézek amik egyszerűen gazak de megse bírom abbahagyni mert Narutoékrol szól. Külömböző zenes klippeket nézek egyfolytában ami nyilván Narutoékrol szól.
2020. máj. 6. 01:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem éld ki, ne fogd vissza magady és akkor hamar megunod. Közben keress valami más hobbit is mint a sorozatnézés.
2020. máj. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak ebben a karanténos időkben lettem ennyire oda a sorozatokért. Főleg az anime az ami nagyon közel áll kicsiny szívemhez. És hát akkor megpróbálom inkább mégjobban bele ásni magam a történésekbe hátha majd megunom. Köszi a tanácsot 😄
2020. máj. 6. 06:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2020. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom: nem kötekedés! Csak soha nem értettem, hogy mégis mi jó lehet abban a macskakaparásos arcú, narancssárga susogós melegítőben rohangáló 80-as évek Magyarországát idéző animében?


Annyi sok IGÉNYES anime van ezen, meg azon az ordenáré one piece-én kívül!


Elmagyarázod mit eszel rajta? :)

2020. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a naruto-t eszem rajta. Hehe... Ezt csak az igazi fanok értik! :P
2020. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem például csak a Naruto jó animr. A többség animének a története elvan túlozva. Ami tetszett még valamennyire az Death Note volt, de annak is a vége na mindegy. Próbáltam minden animét, de azokat túlzásnak véltem, vagy annyira kitalált. Hétvégén valszleg kipróbálóm majd a hősakadémiát, de az sem tűnik jónak. :/ Egyébként én a Narutót december néztem végig és akkor néztem animét akkor még először. Igazából azért kezdtem bele, mert amikor még kicsi voltam, akkor megmaradt az emléke, hogy a minimax után mindig naruto ment. :D Most Borutot nézem én is, szintén várom az új részeket. Nem baj, ha rá vagy függve, ha vége lesz a karanténnak, akkor jobb lesz hidd el, mert mással is foglalkozol akkor. Legalább nem vagyok egyedül. :p
2020. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kiskoromban néztem pár részt belőle de nagyon nem emlékeztem semmire belőle. Aztán eszébe jutott egy nap és azóta nem tudtam letenni
2020. máj. 12. 21:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom de nekemis a Naruto volt az ami megfogott. És lehet hogy a régi emlékek miatt. De viszont elkezdtem nézni már mást is. Pl: Bleach és az Attack on titan-t. De egy kis naruto meg mindig becsúszik
2020. máj. 12. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!