Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összezavarodtam? Normális?

Összezavarodtam? Normális?

Figyelt kérdés
Pár hónapja bekattant, hogy jézus mivan ha leszbikus vagyok, mert az egyik barátom mondta, hogy ha valamelyik ujjad hosszabb akkor meleg vagy. Mindig a fiúk tetszettek, fiúkat néztem meg, egy fiúval képzeltem el az életem. És ez most is így van. Nem tudom, hogy miért vannak ilyen gondolataim, amikor még a gondolattól is rosszul vagyok. Kamaszkorban vagyok. Azt tudni kell, hogy más dolgoktól is féltem, mint a betegségek, halál.
2020. máj. 18. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs alapja. Nem attól leszel meleg/leszbikus, hogy milyen hosszúak az ujjaid.
2020. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a probléma, hogy leszbikus vagy vagy sem, hanem hogy értelmetlen dolgokon rágódsz.
2020. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 GyakoryKrisztina ***** válasza:
100%
A hosszabb ujjnak nincs köze a leszbikussághoz!
2020. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Lefekszel velem és ha élvezed akkor már csak biszex lehetsz. Lefekszel velem plusz egy csajjal és ha nem tetszik akkor hetero vagy. :D
2020. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nekem két színű szemem akkor b*zi vagyok? Ez alaptalan hülyeség. Cöveket a küszöbbe döföm, de nem dől össze a ház! Összetöröm a tükröt, veszek másikat, hét év balszerencse? Semmi sem lett. Ha heteró vagy, akkor az vagy, ezt te döntöd el, nem más. Mindenki azt mond amit akar, ha te tudod, hogy mi az igaz rólad, akkor boldog maradhatsz.
2020. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező.

Ezek a neten terjedő hülyeségek,nehogy elhidd. Sőt,mondok jobbat,még akkor sem biztos hogy egy lány meleg/bi ha fiu ruha van rajta/pc-je van/rövidebb a haj...

Nem a kinézet határozza meg.


De ha más dolgokon is ilyen sokat rágódsz,akkor maximum hipohconder lehetsz.


Vagy csak naaagyon képes vagy mindent túlkomplikálni :D

2020. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az újjad mérete csak nem haátozza meg a szexualitásodat
2020. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!