Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valahogy nem találom a helyeme...

Valahogy nem találom a helyemet a világban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valahogy nem találom a helyemet a világban. Hiába vagyok önmagam nem tetszik az önmagam. Nagyon jószivű kedves vagyok mindenkivel. Néha túlságosan.Sokan kinevetnek kihasználnak.Utolsó szemétnek néznek mintha nem lennék ember.Lenéznek kinevetnek.Legszivesebben bezárkóznék teljessen senkivel nem beszélni és csak egyedül lenni amit tudom ,hogy nem tehetek mert ez az élet. De mit tehetek annak érdekében ,hogy elfogadjam önmagam vagy mit tegyek annak érdekében ,hogy olyan irányba halladjak amilyen akarok lenni de azt se tudom hogy milyen akarok lenni!Egyszerűen úgy érzem ,hogy az élet egy hullám ami csak magával sodor mindenkinek megfelelni és egyszerűen csak magávalvisz megy az idő és semmisem változik nem tudom mit tegyek. Tudtok nekem ebben segítení?

Mit tegyek? 😪



2020. jún. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Hány éves vagy? Máskor jól válogasd meg, kivel kötsz mondjuk barátságot, és ne engedd, hogy kihasználjanak.
2020. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brian Tracy - Főnix szeminárium -youtube Nekem ez segített.
2020. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20/F
2020. jún. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!