Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert zartam el magam az...

Porsie kérdése:

Miert zartam el magam az emberektol?

Figyelt kérdés
18F. Hath..elbasztam mindent. Senki sem akar a kornyezetemben lenni. Mert nem vagyok 1 senki. Bezartam magam. Nagyon eros depreszioban elek kb 2 eve. Nem tudok beszelni,beolvadni az emberek koze. A barataim sem vesznek mar szamba. Pedig igen is sok volt. A kornyezet is lassa hogy el vagyok veszve. Semmit sem tudok megfeleloen elvegezni. Szanalom targya lettem. Es ez faj. Szuleim is igy kezelnek mar. Probaltam kilepni..de valahogy nem megy. Nem tudok semmire sem koncentralni. Valaki aterzi? Vagy pshilogus ha lassa . Mert nincs batorsagom elmenni.. Valaki segitene?

2020. jún. 14. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el hidd el jobb lesz És légy erős
2020. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam en mar kulfoldon probaltam ujra. De a mult,a gondolataim nem hagytak tovabb lepni
2020. jún. 15. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Van olyan ami most érdekel? Amire kíváncsi vagy a világból?
2020. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiu,18. Igen hat elegge elvesztettem a motivaciomat is
2020. jún. 15. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Harcosok klubja megvan? Nézd meg!


Aztán hallgassd meg Brian Tracy Főnix szemináriumát youtube-on és mélyen gondolkozz el rajta!


Aztán menj el egy prosihoz amelyik barátnőset tud játszani. A rosszalnyok.hu-n a beszámolókban el tudod olvasni. Egy olyan nő érintése és kedvessége felbecsülhetetlen. Persze előtte mondd el neki h mi bajod mert akkor jobban tud igazodni hozzád.


Azután kezdj el csajozni pl a badoo.com-on. Ha ezek sem hoznak helyre akkor semmi. :D Persze ha csak félgőzzel csinálod akkor az nem lesz elég!

2020. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat,megprobalom
2020. jún. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!