Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves lány vagyok még sose...

24 éves lány vagyok még sose volt barátom.Minden éjszaka egyedül alszom az elmúlt húsz évbe egyedül aludtam,és néha olyan ilyesztő egyedül. Kérdésem ti is szoktatok félni mikor egyedül alszotok?

Figyelt kérdés

#Alvás,egyedül,magányos,
2020. jún. 23. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem, de én nem is lány vagyok.

Gondolj valami szépre ha félsz.

2020. jún. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy ,köszönöm.:)
2020. jún. 23. 03:35
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Aludj plüssel.
2020. jún. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok olyan idős mint te de szoktam félni egyedül aludni ezért a konyhámból felhoztam a dzsungi törpehörcsögömet és a terráriumát a szobámba aki sokat zajoskodik este, de nagyon megnyugtat hogyha hallom hogy van ott még valaki. Ha van rá lehetőséged én ajánlok valami ilyesmi éjjeli kisállatot! :-)
2020. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Jobb egyedül aludni,mint egy olyan pasival,aki egész éjjel horkol mint az állat.
2020. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon félős voltam, de amióta tudom hogy mitől félek igazából sötétben is tudok aludni. Nem hiszek semmilyen természetfelettiben ezért végiggondoltam higy alaptalan a félelmem, csak azért aggódok hogy nehogy valaki bejöjjön a házba. Egy felnőtt ember már tudja higy szörnyek nincsenek, de ha sok horrort nézel akkor éjjeli lámpa, kisállat megnyugtató tud lenni.

Ha félsz hogy betör valaki akkor a bejárati ajtóra riasztó ami jelez hogyha bemegy valaki, vagy egy jó zár hogy biztonságban érezd magad.

Gondold végig hogy mitől félsz.

2020. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

A sötét lehet ijesztő, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ugyan én nem látok a sötétben, de engem sem látnak.

A sötét nemcsak mást rejt el, hanem engem is elrejt mások elől.

(Persze tudom, hogy nincs más rajtam kívül a helyiségben, de ezek a félelmek ösztönösek az emberben.)

2020. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!