Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha véletlenül beleürítettem a...

Ha véletlenül beleürítettem a Balatonba, akkor az fent marad a vízen? Esetleg azt láthatja más is?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy történt... Egyszer csak annyira röhögtem haverokkal, hogy kicsúszott egy kisebb darab és nem tudom mit kéne tenni. Kivigyem vagy mi?!


Köszi a segítséget!

16/F



2020. jún. 23. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj, ez baj! Hívd gyorsan a szippantóskocsit!
2020. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a toban elo halak, madarak, meg mindenfele allatok kimennek a partra wc-re? Elfer, tragyazod az algakat.
2020. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Öhhm oké...de te most bent állsz a Balatonba egy telefonnal a kezedbe és arra vársz hogy erre kapj választ a gyakorin? Inkább húzz el onnan
2020. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
véletlen..... Észre se vetted, mi? .... Undorító vagy...
2020. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ordítsd el magad hogy “cápa a vízbe mindenki húzzon innen” az lesz a legjobb
2020. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, kérdező? Sikerült kiszedni a kakit, vagy majd egy szerencsés fürdőző találja meg?
2020. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!