Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha én hallgatok régebbi...

Az baj ha én hallgatok régebbi magyar zenéket és a külföldi zenéket, amiket a többiek hallgatnak, azokat nem szeretem? Szégyen ez 14/F létemre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis baj! egyszerűen más az ízlésed... Az én barátaim is más zenéket hallgatnak mint én, mindenkinek más jön be... Nekem nem igazán tetszenek a mai előadók számai, alter zenéket hallgatok... Azt hallgasd ami tetszik, nem kell mindenkinek ugyanazt hallgatnia. (szerencsére:))

Egyébként miket hallgatsz?

16/L

2010. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják zenei ízlésnek... Én is a régi számokat szeretem inkább, a mai előadók nem igazán érdekelnek.
2010. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vargha István ***** válasza:
100%

én is pont ilyen vagyok... 16/F

sztem nem baj, én például p-mobilt, bikinit, republicot hallgatok. De másnak semmi köze nincs ahhoz, hogy te milyen zenéket szeretsz hallgatni. Ne hagyd, hogy mások befolyásolják a te zenei stílusodat.

2010. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sya! Ezzel nincs semmi baj:) Jó az, ha megvan a saját egyéniséged és nem olvadsz be a tömegbe:)
2010. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj! :)
2010. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jajj dehogy baj. Egy pillanatra se bizonytalanodj el...ha neked ez tetszik kit érdekel mindenkinek más a zenei izlése aki nem tömegcucc:P! Ugyhogy hajrá....:ĐĐ
2010. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így vagyok!:)
2017. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!