Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látom egyszer magamat...

Miért látom egyszer magamat így másszor úgy?

Figyelt kérdés

Egyszer szépnek, máskor mindenbajom van magammal.Valamikor elmegyek a tükör előtt és pl. vaskosnak látom a lábamat, vagy rövidnek, aztán valamikor meg például rendesen hosszúnak vagy vékonynak, és ezeket képes vagyok mind ugyabba a ruhába. És van olyan, hogy a két tükörbe nézés között csupán 2-5 perc telik el.

Ez nem egyszeri eset.



2020. júl. 2. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó Neked, én mindig csúnyának látom magamat...
2020. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van amiért nem vagy elégedett magaddal és belül valóztatni szeretnél rajta.
2020. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a lelkiállapotod miatt van ez a változatosság. Az aktuális hangulat nagyon befolyásolja az észlelést.


És ez jó hír is. Szépnek látod magadat, ha jókedvű vagy, és ez egyébként kifelé is érvényes: szebbnek látnak ilyenkor mások is.

2020. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre küszködsz túlzott önbizalommal és önbizalom hiánnyal. Ugyanolyan szeszélyes vagy mint én. :) Néha észreveszel egy tökéletlenséget magadon amin szívesen változtatnál. Néha pedig azt mondod, "De jól nézel ki". Mindig attól függ hogy épp mire gondolsz (sikeres vagy kudarcos gondolatra). De tudod egy idő után már leszartam.


Bár most is előfordul hogy ha edzek akkor izmosnak látom magam. Ha kihagyok egy nap edzést akkor meg már felszedtem pár kilót (pedig nem is).

2020. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!