Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit éreztek egy születésnap...

Mit éreztek egy születésnap alkalmával?

Figyelt kérdés

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy hidegen hagy, pedig tudom, hogy különösebben semmi nem változik, egyedül a formaiságok.

A jellemem ugyanaz marad, mindenem ugyanaz marad, csak olyan különös szembesítő érzés fog el, csak furcsa.

Valami elmúlik ilyenkor születésnapokkor.


2020. júl. 2. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem magamat, hogy egy évvel öregebb lettem.
2020. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem hogy már megint egy rakás felesleges ajándék amire nincs is szükségem, mert sokan azt sem tudják mire vágyom csak fontosnak akarnak látszani.



A válaszod pedig benne van a mondatodban:

"jellemem ugyanaz marad, mindenem ugyanaz marad" Azaz úgy érzed elmúlt még egy év anélkül bármit tettél volna vagy változtál volna.

Genetikailag arra vagyunk programozva hogy minél jobbak legyünk és ha ezt nem kapja meg akkor jelzi a szembesítő érzéssel hogy "kezdj magaddal valamit". Valami hobbit amiben jó lehetsz és fejlődhetsz.

2020. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem becsülöd eléggé azt amit már elértél. Néha emlékezz ezekre a dolgokra vissza.
2020. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
enyhe szorongás hogy már megint vége egy évnek az életemből és egyre csak múlik
2020. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!