Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakori kérdések függő vagy?

Gyakori kérdések függő vagy?

Figyelt kérdés
Ha igen miért nem és ha igen miért? Szóval értitek...

2020. júl. 27. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs életem.
2020. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem van, de mindennap feljövök ide.
2020. júl. 27. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Az elmúlt pár napban elég sokat jártam fel és válaszolgatok intenzíven. És jó hogy mondod, ma délelőtt is már nyomtam frissítést hogy jöjjön már új kérdés, de semmi :D

A pc-s játékaimat unom már, konkrétan csak ezt a hetet várom hogy vége legyen, onnantól beindul az élet.

2020. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekem lenne életem én nem jönnék ide az biztos xd
2020. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én régen csomót jártam ide, aztán most pár hete. Reneszánszát éli nálam az oldal 😀
2020. júl. 27. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
En fuggo vagyok es paraszt. Tobbnyire itt elem ki a frusztraciomat.
2020. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
#6 legalább őszinte vagy :D
2020. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes ember típusokat lehet itt találni. Mondhatjuk úgy hogy ez egy külön tanulmányt is megérne.


Érdekes tükörképe ez a társadalomnak pl hogy az incelek nem értik hogy a párkapcsolat nem alapvető jog hogy nekik az jár. És csak magukat röhögtetik a hülye kérdéseikkel.


Vagy az hogy ha valaki megvan párkapcsolat nélkül az még nem konkrétan fogyatékos. Ellenben a "szent" kapcsolatoknál senkinek eszébe se jut a családon belüli erőszak vagy pedofília ténye.

Pedig csak MO-n utóbbiból több ezer van amiről mindenki mélyen hallgat.

Ez akkora tabu mint a ház.


A maga mondán vicces hogy az emberek 80%-a sosem fogja felfogni agyilag hogy nem mindenki attól boldog amitől te.

És mindenkibe belekötnek aki eltér az ő kis korlátolt felfogásuktól.

És ez lehet Metálos ember vagy Animés, vagy egy spontán túrázó ha nem nyomja fullba a családosdit és valami más véleménye vagy


érdeklődési köre van szét kel szedni, el kell taposni.

Itt valahogy én azt látom nem ismerik a magánélet fogalmát.

Társadalmi tanulmányokhoz a GYIK egy külön anyag is lehetne.


Személyes kedvenceim az ilyen aktivista féleségek akik mindent betiltanának a lényeg hogy ez vagy ez nekik nem tetszik. Lehet az egy márka mer fanboy-nak lenni menő, valamilyen szolgáltatás, vagy valami olyan mit ő szimplán nem fog fel agyilag.


Valamelyik nap volt itt valaki aki a mangákat akarta betiltatni vagy mi.

Mer hogy adott részük igen szexualizált. Most köv szituációt képzeljétek el bíróságon.


Bírónő a vád álláspontja hogy Kis Pista kiverte ezekre a manga rajzokra ez türelemtelen aberráció társadalmunkkal szemben, azonnal csukják börtönbe.

Ja mert végül is ha pl nincs épp szex az életébe vedd még el tőle ezt is.

Mondjuk ilyen Playmate-es k.....ra meg ki lehet verni. De a mangákra ÁÁÁÁÁÁ hogy képzeli.


Meg egyébként sorolhatnék még 1.000 másik példát csak már unalmas lenne.

Szóval nagy itt az Isten állatkertje. Sok itt az álszent meg a fanatikus, az önsajnáltató...

2020. júl. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kicsit az vagyok!
2020. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen mert érdekelnek a csajok és itt sokkal több az interakció a szexualitás kategóriában és sokkal mélyebbek a beszélgetések mint bármelyik társkeresőn. Ezzel együtt sokra még nem jutottam de most van egy izgalmas csaj a láthatáron.


Ezenkívül jó ha megoszthatjuk a gondolatainkat egymással és ha segíthetünk másoknak. Rengeteg embernek tudtam segíteni itt tanáccsal, infóval, megértéssel.

2020. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!