Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam rosszul egy...

Miért érzem magam rosszul egy elmaradt "utazás" miatt?

Figyelt kérdés
A nyári szünet alatt szerettem volna külföldön dolgozni, ahogyan a az elmúlt éven is. Valamilyen szinten hiányzik a munka is és nyilván a pénz is. Ami viszont a legjobban hiányzik, az az adott országban eltöltött pár hét. Hollandiáról van szó. Meleg vagyok és ez kint egy természetes dolog, itthon kevésbé. Nagyon sokat segített önmagam elfogadásában az elmúlt nyár. Mindent megtettem, hogy az éven is mehessek, azonban nem jött össze. Nem tudom, hogy mennyire van értelme bűnbakot keresni emiatt. Tény, hogy nehezen tudom elengedni.

2020. aug. 4. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak: ott felszabadultabb tudsz lenni.
2020. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!