Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Uhm... Sziasztok!

Először is szeretném elmondani, hogy én ezt az egészet komolyan gondolom, amit le fogok írni.


Szóval egy leszbikus lány vagyok, ezt így előre leírom. Régóta fontolgatom, hogy megváltozzak, belsőleg, esetleg külsőleg is.

Mivel alapból zárkózott vagyok, de a barátaimmal meg elég önző.

Ezt úgy értem hogy van pl a lány aki bejön. Csak messze lakik, ezért neten tudjuk már csak tartani a kapcsolatot.

Igazából azt mondta, hogy én is bejövök neki, de várna a dologgal, mert nem szeretne elveszíteni. De itt nem is ez a lényeg.

Csomót beszélgetünk, és egyik nap írta, hogy nem szeretne megbántani, de nem szeretne velem 0-24ben írni, mert mást is akar csinálni. Ezzel teljesen egyetértek.


Itt igazából arra gondolok, hogy sokszor vagyok egy egy emberre féltékeny körülőtte. Vagy mindig gyerekesen viselkedek, a koromhoz képest. Mindenen megsértődök.


És a többi barátomat is folyton zaklatom.


Lényeg a lényeg, szeretnék gyökerestül megváltozni. És ha lenne valakinek valami tippje, azt megkérném hogy írja le, ide, vagy privátba.


Köszönöm aki végigolvasta, legyen szép napotok!


2020. aug. 7. 21:37
 1/2 anonim válasza:
Hu nem is tudom mit mondjak.. nehéz gyökerestül megváltozni ilyen gyorsan, de az h már te érzed h szeretnél/kéne már ez egy jó indulópont. Higgy magadban, ha megpróbálod de elsőre nem is sikerül, mondjuk valamin random kiakadsz feleslegesen, utána ne stresszelj még rajta, majd következőre jobb lesz, nyugodtabb leszel például stb., majd kialakul. De magad miatt változz meg és ne mások miatt, ez a legfontosabb! Írhatsz akár egy listát is h "új én" vagy valami, írd össze min szeretnél változtatni és hátha így motiváltabb leszel (És leírni is tök izgi). Mikor érzed h valami olyan szituációban vagy h basszus nehogy elszóljam magam véletlen, esküszöm csak menj arrébb, felejtsd el, mintha meg se történt volna, sokkal jobb lesz. És amúgy bizz meg azokban akiket szeretsz, hidd el rájuk kell a legkevésbé féltékenynek lenned, ha ők is így éreznek irántad. Na nem tudom, ezzel nem biztos h sokat tudtam segíteni, de röviden; figyelj magadra, az érzéseidre, take your time és közben érezd is jól, és!! szeresd magad (akár a hibáiddal együtt is :))! Ne csak a célon járjon az agyad hanem azon is h az odavezető úton miket sikerül majd elérned. Hajrá!
2020. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Válaszolónak nagyon köszönöm a választ, hálás vagyok
2020. aug. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!