Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a szüleim szerint szerencsé...

Ha a szüleim szerint szerencsétlen vagyok, akkor az is vagyok?

Figyelt kérdés
Én is annak tartom magam. Mindig is egy kis lúzer voltam, még a suliban is ki voltam közösítve, mert csendes voltam. A szüleim is mindig azt mondták, hogy csak az ő gyereküket nem kedvelik sehol. Felnőttként se értem el nagy sikereket az életben. Még arra sem vagyok képes hogy megszeretessem magam egy férfival, eddig engem vagy ki akartak használni, vagy 1-szer ki is használtak. Munkával szintén nem járok jól. Rossz hogy semmit se tudok felmutatni az életben. Érettségim, szakmám van, amik egy diploma mellett semmit sem érnek.
2020. aug. 8. 22:18
 1/5 anonim válasza:
Ha te is annak tartod magad, akkor igen, az vagy!
2020. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebbe inkább bele se menjünk mert ugyis az lesz a vége h minden megoldásra lesz egy problémád/kifogásod/önigazolásod.

Maradjunk annyiban h az maradsz amig nem változtatsz.

2020. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvesztettem egy remek jól fizető állást, majd újat kerestem és találtam. Kevesebb a fizu, de legalább van meló. Fél évig, egy évig maradok aztán koccolok. Szóval a lényeg, hogy 8általános iskolai végzettséggel dolgozik ott egy lány kiemelt pozícióban.

Szerintem ő sem siránkozott, hogy nincsenek iskolái, hanem felküzdötte magát a ranglétrán és lám..

Nekem is érettségim és 2 szakmám van, aztán most alja melót végzek egy gyárban. Egy iskolázot is lehet lent és egy iskolázatlan is lehet fent. Nem papírtól függ.

Sokszor csak egy jó ötlet kell a milliomossá váláshoz. Az egyetemet végzett irodistáknak is van egy felettese, ha meg olyan munkakört látnak el, ami mondjuk autóiparral kapcsolatos, akkor börtön is jár érte, ha olyan dolgot módosítanak vagy "újítanak" ami az emberek életét veszélyezteti. Szóval az ilyen poz jól fizető (relatív), de a nyomás is sokkal nagyobb.

Találd meg miben lennél a legjobb. Sokat segít az a kérdés, hogy mi érdekel? Én még nem jöttem rá. Az biztos, hogy jól jövedelmező munka kell, mint eddig volt. Ja és még valami jut eszembe. Ha nem jössz rá mi érdekel, akkor lehetőség szerint a gyár és gyár közül a legjobban fizetőt válaszd magadnak. Mert ha már kula melót kell végezni, akkor fizessék meg.

2020. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a szüleid ennyire tartanak, akkor szerencsés biztos nem vagy. :)

De legalább még élnek a szüleid.

Ha makogsz picit németül, gyere költözz Németországba, hátha megcsinálod a szerencsédet!

2020. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért a szüleid jó nagy baromarcok nem?


"Nem a munkád vagy, és nem is a bankbetéted. Nem a kocsid vagy, és nem a tárcád tartalma. Nem egy menő ruha vagy. Egy bohóckodó ganajkupac vagy a világon."


Meg kéne nézned a Harcosok klubját!

2020. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!