Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi idő, hogy bekerüljek a...

CsakEgyASokKözül kérdése:

Mennyi idő, hogy bekerüljek a tudástár klubba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki már hallott erről a dologról, és esetleg tud is valamit ezzel kapcsolatban az légyszíves tudna valamilyen infót adni? Már nagyon régóta szeretnék bekerülni, de nem nagyon sikerül, mert nagy a várólista. Kíváncsi vagyok, hogy mekkora lehet.

#tudastar #tudastar klub
2020. aug. 20. 14:00
 1/8 Aranypanda válasza:
38%
Ez a kérdés valójában reklámozza a Tudástár klubbot, amely egy szép egyház tulajdona. Évi 60 ezer forintért lehetsz tag, de további költségekre is számíthatsz. Látszólag nehéz bejutni, de ha csengetni kezded a moneyt, hirtelen kitárul az ajtó.
2020. aug. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

#1 ez közel sem így van..


Iratkozz fel a hírlevélre ami értesít hogy mikor nyit. Majd ha nyit értesít és be tudsz lépni majd. 5ezer forint/hó vagy 45ezer/év az ára. Ez hogy 60ezer 1 évre badarság..

2020. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mostmár bejutottam, köszi! Aranypanda te meg nem tudom, hogy miről beszélsz teljesen alaptalan és hülyeség, amit állítottál. Most nem megyek bele, mert nincs kedvem leállni vitázni egy értelmetlen dolgon egy ismeretlen emberrel. De egyébként anonim neked meg köszi az értelmes választ! :)
2020. aug. 27. 14:07
 4/8 anonim válasza:
Megírod prívátban hogy jutottál be ha most zárva van?
2020. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Aranypanda válasza:

Nagyon cukik vagytok. De valahogy a lényeg nem került nálatok szóba.

Ugye egy bizonyos aranyos egyház tagjai vagytok, és nem tagadhatjátok meg a hitet, ezért inkább hallgattok róla.

2020. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aranypanda légyszíves mondd már el milyen Egyház tagja vagyok, mert már kíváncsi lettem. :D
2020. aug. 28. 18:24
 7/8 Aranypanda válasza:

Az a helyzet, hogy a tudástár név félrevezető, mert nem szimpla tudomány van itt, hanem egy egyház által gyűjtött tanítás.

Lehet, hogy ezt te még nem tudtad. Az is lehet, hogy nem egyháznak nevezed a gyülekezetet,ahová jársz. Nem fogom megnevezni, mert nagyon tisztelem.

2020. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranypanda kérlek mondd, hogy csak trollkodsz.
2020. aug. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!