Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi Lehet a baj? Mindig egy...

Tomi_212 kérdése:

Mi Lehet a baj? Mindig egy gamer gépre vágytam, Amit 36 évesen értem el de ez tényleg csúcs, ahogy megtudtam venni, a karantén idején, oda jutottam hogy sem pl azok a mai játékok, G.. vagy Nb.... nagyon sok, nem érdekel, mi lehet baj megkomolyodtam?

Figyelt kérdés

Nem értem tökre szerettem simulátorokat, lekötött a cod. midnen ami a mai világba van. most meg lesza.....m.

Szerintetek mi lehet a gond? Barátnőm jelenleg nincs, Család nuku.


2020. aug. 21. 11:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Várok értelmes és normális válaszokat.a hülyeségeket én is veszem de nem érdekel. köszi:D
2020. aug. 21. 11:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak most nem erdekel... En csak 1-2 jatekkal jatszom, de vannak olyan idoszakaim, amikor egy honapig el sem inditok semmit, mert nincs hozzajuk kedvem, aztan egy nap ugy kelek fel, hogy de jatszanek most ezzel, es akkor jatszom folyamatosan minden nap / masnap stb ahogy epp idom van ra.
2020. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

World of warships

Fallout 4


Ezeket játszom néha ha van időm.


A falloutban inkább csak élek a világban és próbálok rendet rakni. A nosztalgikus komor vad hangulata ami tetszik. A múlandóság és a pusztulás emlékműve ami emlékeztet arra h vannak értékek amiket óvni kéne.


Bár én a helyedben csajozásra használnám a gépet!...


Régen a legjobb játékot coop módban nyomtuk az öcsémmel. Ghost Recon-t játszottunk. Még az elsőt. Ha valameikőnk meghal, vége a játéknak, ha civilt lövünk le akkoris. Több óra kommandózás volt. Nekem tetszett.

2020. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!