Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan javítsátok az önbecsülé...

Hogyan javítsátok az önbecsülésemen?

Figyelt kérdés

Az van h mikor valakivel beszélgetnem kéne vagy akar csak köszönni neki nagyon szorongok es legszivesebben elfutnék.. nekem több barátnőm is van akik mellett sokkal kevesebbnek érzem magam...

Van aki túl menő akart lenni de mivel nagyon túlzásba vitte ezért nem nagyon tartom vele a kapcsolatot

de van aki tényleg nagyon nagyon kedves de úgy érzem hogy jobb nálam

És azt gondolom hogy mindenki kibeszél a hátam mögött...



2020. aug. 28. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
*javítsak
2020. aug. 28. 21:10
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és a "van aki"-től a "jobb nálam"-ig a barátnőmmel próbáltam írni 🙄😅
2020. aug. 28. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14
2020. aug. 29. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egy elég képlékeny időszak. Nekem akkor a magamba vetett hitem segített. Talán neked segítene a tudás. Ha tudnád magadról h többet tudsz másoknál, vagy h értelmesebb vagy náluk.


Egy sportkör is kellene mert bizonyos sportágakban jófejek az emberek és egy sportkör elég baráti társaság szokott lenni.


Önbizalomra ezt szoktam ajánlani de egy 14 éves még sokmindenben bizonytalankodik és sok behatás formálja.:

https://www.youtube.com/watch?v=F_sowKNTL5c&list=PLV2FlMovdA..


Azért hallgasd végig hátha tudsz belőle valamit hasznosítnai!

2020. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszod és szokás szerint most is elcsesztem valamit.... nekem hasznos a válaszod és akkor wlkezdek valamit sportolni.
2020. aug. 30. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy telik a szeptember amúgy?
2020. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia bocsi hogy most válaszolok fogjuk rá jól... nem szeretem az emberekben hogy mindenben tökéletesek akarnak lenni... általában mikor haza jövök suliból jobban leszek de másnap suliban megint elromlott a hangulatom..
2020. szept. 14. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol másokkal! Belül sokan olyanok mint te. Semmivel nem jobbak. Csak ők nem rágódnak azon hogy mások mit gondolnak róluk. Te se tedd! Csak a saját életedet bonyolítod feleslegesen.
2020. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!