Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az igazi vérbeli nő?

Milyen az igazi vérbeli nő?

Figyelt kérdés
Mivel a nőiesség eléggé tág fogalom, ezért most konkretizálódjuk egy oylan nőre, aki fiatal, férjhezmenetel, avyg inkább férjtalálás előtt áll huszas évei eleje. Milyen jó és rossz tulajdonságai vannak egy vérbeli fiatal nőnek?Lhet kissé fura a kérdés, de az érdekelne hogy miylen legyek, hogy azt mondják rám, hogy nah ez egy igazi nő!:D
2008. nov. 27. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nincs értelme megjátszani magad.Add önmagad.Aki szeret,az így is szeretni fog.aki nem,az így sem.
2008. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljunk. Mellesleg a jellem fejlesztése egy nagyon hasznos dolog.
2008. nov. 27. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De formálódhat még,és ha megválassza a szerinte helyesnek tartott irányt akkor olyan lehet!

Szerintem a vérbeli nő az aki mindenhova "odateszi magát".Nem kell mindenben kiválónak lenni,de legyen sokoldalú,és legyen nyitott,mindíg törekedjen valami új megtanulására.Nem vagyok konzervatív,de az a véleményem,hogy aki jó házaséletet akar élni annak feltétlen tudniakell kicsikét mindenféle házimunkát végezni.Nem kell kiválónak lenni,de mindenhez konyíts egy kicsit,és akkor elájul a párod,hogy milyen sokoldalú vagy ,és Ő megfogta az Isten lábát!

Nem tudom ezt jobban leírni Neked.Mostanában azt hallani,hogy egy mai nőnek nem kell háztartást vezetnie,hanem építsen karriert,mert az fontosabb.Fontos az is,de attól még nem mossa el magát a mosatlan edény!Teljesen úgy írok mint egy begyepesedett falusi asszonyka,pedig nem az vagyok!!De Én élvezem azt,hogy sokmindent megtudok csinálni a férjem,és a gyerekeim részére.Pl:gyerekszobát tapétázok,ruhákat varrok a gyerekeknek,elkészítem a párom kedvenc ételét,magam sütöm Nekik a tortát szülinapokra.

Ja és emellett ugyan annyit dolgozom mint a párom,nemvagyok háztartásbeli.

2008. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszadó tipikus birka, szót sem érdemes (többet) rá vesztegetni. Az igazi vérbeli nő okos, nem veszi magát túl komolyan, el tudja hitetni a pasival, hogy ő a domináns (mármint a pasi), és közben mégsem hagyja magát elnyomni (mindkettő (a túlzott ellenállás és a behódolás is) negatív következményekkel jár).
2008. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi nő olyan mint a kedvesem.

Legjobb tulajdonsága, hogy képes logikusan végiggondolni mindent, így nem mond semmit elhamarkodottan, szóval sor sem kerülhet értelmetlen fölösleges vitára.

2008. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el dr.csernus a nő c. könyvét, abban benne lesz a válasz:)
2008. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megszereztem a könyvet;)
2008. nov. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!