Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy magányosnak...

Miért van az, hogy magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Van párom, stabil párkapcsolatom. Vannak az egyetemen olyanok, akikkel elbeszélgetünk, elvagyunk ameddig ott vagyunk. Tény, hogy "más" vagyok, mivel nem iszok, nem cigizek és nem vagyok az a bulizós típus.. Szóval igazából vannak emberek akikkel beszélgetek, együtt vagyok, nem vagyok egyedül.. de mégis magányosnak érzem magam.

Azt se mondhatni, hogy nem nagyon megyek oda beszélgetni, mert nagyonis ismerkedős típus vagyok.

Van ezzel más is így, vagy csak én vagyok ennyire elfuserált? :(



2020. szept. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát például lehet azért, mert általános dolgokról beszéltek, és mondjuk nincs az meg, hogy ugyan az érdekel benneteket, egy olyan beszélgetés, ami azokról a dolgokról szól ami téged nagyon érdekel. Aztán lehet, hogy érzelmeidről se tudsz velük igazán jól beszélni. Szóval beszélgettek, de nincs mély tartalma. Vagy ezek megvannak? Csak egy ötlet volt, az alapján amit írtál.
2020. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanez. Nagyon magányosnak érzem magam, én azért mert engem rengeteg csalódás ért, azoktól akiktől nem számítottam. Kb, mindennap veszekedek valakivel, főleg anyával, ezek engem nagyon megviselnek, jelenleg legjobb barátom a párom, szóval ha vele veszekszünk azt magamba kell folytanom, mert nem tudom elmondani senkinek, csak neki.

Véleményem szerint, én azért vagyok magányos, mert nincs egy igaz barátom se, csak olyanok akikkel úgy el beszélgetek, jóban vagyunk, de nem igaz és legjobb barát.

2020. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A párod nem megfelelő számodra.
2020. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Már megint a kérdésbe bújtatott önfényezés: Tény, hogy "más" vagyok, mivel nem iszok, nem cigizek és nem vagyok az a bulizós típus..


Azaz: nem vagyok egy szar alak, nem tudom mi a gond velem, én tökéletes vagyok!


Szerintem ez az egoista hozzáállás a probléma. Mindenkinek feltűnik, ha Valaki ''más'' akar lenni, azaz tökéletesnek láttatja magát.

2020. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem önfényezés, sőt engem nagyonis bánt ez.. engem egyáltalán nem vonz. (Ezért is úgy érzem különc vagyok, hidd el nem egy jó érzés). Elmentem bulizni és nem tudtam egyszerűen jól érezni úgy magam, egyszerűen nem nekem való.

Nem szar alak az aki iszik, bulizik. Senkit nem akartam megbántani, sem fényezni önmagam. Ne érezd támadásnak..

2020. szept. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!