Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 személyiség közül melyikbe...

16 személyiség közül melyikbe tartozol?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy azok közül akik ezt olvassák és ismerik Lily Mayers 16 személyiség tesztjét, melyikhez tartoznak és meg vannak ezzel elégedve és ha nem inkább melyikek lennének.

2020. szept. 22. 16:09
 1/8 2*Sü ***** válasza:
100%

Véletlenül nem a Katherine Briggs és Isabel Myers által kidolgozott Myers–Briggs-típusindikátor (MBTI) személyiségtesztre gondolsz? Én Lily Mayers nevű kutatót nem ismerek, de van pár ember, aki ezt a nevet viseli.


Ha erre gondolsz, akkor az INTJ és az ENTJ között jöttek ki eredmények, de gyakrabban INTJ.

2020. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1 válaszoló, igen, bocsánat, Isabel Myersre gondoltam, biztos voltam benne, hogy kijavítottam (mert én is észrevettem a hibát), de ezek szerint nem.


És te inkább introvertáltnak vagy extrovertáltnak "érzed" magad a mindennapjaidban,illetve vannak olyan tulajdonságaid (a személyiséged alapján) amik lecserélnél vagy éppen semmire sem cserélnéd el?

2020. szept. 22. 17:02
 3/8 2*Sü ***** válasza:

Társasági ember vagyok, igényem van a társaságra, de jól ismert emberek társaságára. Ilyen társaságban aktív, kezdeményező is szoktam lenni. Idegen társaságban viszont nehezen találom fel magam. Viszont abból a szempontból meg erősen introvertált vagyok – és ez szerintem az introvertáltság valódi jelentése –, hogy bár igényem van a társaságra, hosszútávon ez számomra fárasztó, kimerítő. A pihenés számomra az egyedüllét, az önmagammal, illetve a párommal töltött „belső” idő.


> vannak olyan tulajdonságaid (a személyiséged alapján) amik lecserélnél


Tudok lusta lenni, és tudok halogatni dolgokat. Igyekeztem az évek során ezt a hibát megnyirbálni, de még van mit ledolgozni belőle.


> vagy éppen semmire sem cserélnéd el


Az intelligenciámat, az analizáló, szintetizáló képességemet – mélyére ásni témáknak, több szempontból körbejárni és úgy alkotni róla képet, véleményt – nem cserélném el.

2020. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
INTP
2020. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
INTP-T írt ki meg valami hosszú szöveget, ami engem akar dicsérni, de nem érdekelt, amúgy 96%-ban vagyok introvertált.
2020. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én INFP vagyok és teljes mértékben illik rám ez a meghatározás
2020. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

INTP


Illik rám, de annyira nem szeretem.

2020. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
INTJ-T.
2021. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!