Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy nem érdekel a szex?

Normális hogy nem érdekel a szex?

Figyelt kérdés
17/f
2020. szept. 27. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
későn érő vagy, megesik
2020. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Készülj az érettségire. És tanulj meg olvasni.

“Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.”

2020. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva leszek 18....
2020. szept. 27. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Az senkit nem érdekel mikor leszel és mennyi, kivéve ha bíróság előtt állsz, és felnőttként tárgyalnák az ügyed. Az hogy én 1 nap, vagy egy 1év múlva leszek 18 az teljesen mindegy, hiszen jogilag én akkor fiatalkorú vagyok, ugyan úgy nem mehetek dohány boltba sem, ugyan úgy nem vehetek alkoholt sem. Sőt, törvényileg aznap se veheted ki a piát vagy a cigit, mert nem tudni személyi alapján hogy pontosan mikor töltöd (óra, perc), de erre csak pár helyen figyelnek, máshol senkit sem érdekel.



Viszont a kérdésre válaszolva...

Egyáltalán nem izgatnak szexuálisan a lányok (és/vagy a fiúk)??

Van ilyen is amúgy aki csak úgy tud jobbára szexuális vonzalmat érezni ha érez a másik nem iránt szerelmet. Én is ilyen vagyok. Nem fekszek le olyannal akit nem szeretek, vagy legalább nem kedvelek eléggé. Pedig fiú vagyok (20 múltam). Talán 2szer volt olyan hogy olyan lánnyal csókolóztam akivel nem voltam együtt. Nekem nem nagyon megy az ilyesmi amit néha bánok is, mert néha úgy érzem hogy soha nem fog rámtalálni az igaz szerelem, így meg kicsit nehezebb dolgom van.

2020. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok és csak a szex nem vonz
2020. szept. 27. 13:50
 6/8 anonim válasza:
100%
Normális, több oka is lehet. Talán aszexuális vagy, az is teljesen rendben van. De lehet, hogy csak nem találkoztál még azzal a lánnyal, akivel vágynál a szexre. Vannak, akiknek érzelmi kötődés kell a testi vonzalomhoz.
2020. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked kell meghoznod ezt a döntést és realizálni azt, hogy mi az ami érdekel vagy éppen nem. Legyen az akár a szex, akár egy munka, egy zenei stílus tök mind 1.

Ez a te életed nem a másé. Nem érdekel a szex, hát nem érdekel.

Kinek mi köze hozzá ? Élj úgy ahogy te akarsz.


Én egyébként konkrétan ismerek luxus prostit is. Osztálytársam volt.

Ma is aktívan tolja, átment rajta kb fél Európa.

Én úgy gondolom, hogy egy felnőtt embernek tudnia kell mérlegelni a tettei súlyát és következményeit.

És mindenkinek magánügy a magánélete. Az, hogy ez kinek nem tetszik hát na puff nyalja ki. Köze hozzá semmi.


31 F

2020. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod mi az akkor honnan is tudhatnád h vonz-e...
2020. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!