Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretni könnyebb vagy utálni...

Szeretni könnyebb vagy utálni nehezebb?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mértéktől függ. Pl. Egy ételt nem tudok annyira szeretni, mint a párom.

De ha konkrétan vàlaszolni akarok akkor utálni. Már csak azért is, mert vagy mindenki meg akar győzni, hogy ne utáljak vagy ha el kell magyaráznom, hogy miért utálok akkor az is plusz energia. A szeretetnél nem kérdezned semmit.

2020. okt. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Helyzetet, ételt, személyt?

Jómagam nagyon könnyen utálom a nem egyértelmű kérdéseket.

2020. okt. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Számomra mindkettő egyforma nehézségű. Általában kedvelni vagy nem kedvelni szoktam a dolgokat, emberekkel pedig úgy vagyok, hogy szimpatikus vagy nem. Mély szeretetet vagy mély utálatot sem emberek sem állatok sem dolgok iránt nem szoktam érezni.
2020. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2020. okt. 1. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:
3-vagyok. Nem tudom miért.
2020. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért nem tudod?
2020. okt. 1. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem tudom, gondolkodtam már rajta, de nem tudom. A szeretetben benne van, hogy érzelmileg nem tudok kötődni senkihez se. Élvezem a társaságukat, szórakoztatnak, segítek nekik, meghallgatom őket, szívesen vagyok velük, érezm a késztetést, hogy kedves legyek velük, de nem kötődöm hozzájuk. Ha kikerülnek az életemből, csak addig hiányoznak, amíg nem találok mást, mély szeretetet nem érzek, nem kötődök. Az utálattal is így vagyok. Ha van bennük valami, ami nem szimpatikus szimplán magamban megállapítom, hogy miért nem, és ennyi. Vannak még érzelmek, amiket nem szoktam érezni, nem azért, mert biológialiag képtelen vgayok rá, csak valhogyan a szituációk nem váltják ki belőlem. Ilyen pl az irégység, szánalom, szerelem is. De hogy ez miért van... Mindenesetre nem zavar és jól érzem magam így.
2020. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Téged k.rva könnyen utálni fognak ha így folytatod!
2020. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as, 7-vagyok, nem látszik ám ez rajtam, nem közlöm ezt másokkal, és a viselkedésemmel se ezt mutatom, miért tenném? Eddig nem volt vele gondom, vannak barátaim meg minden, és már évek óta ilyen vagyok.
2020. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok! A kérdezőnek szólt a dolog!
2020. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!