Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ért valaki az álomfejtéshez?

Ért valaki az álomfejtéshez?

Figyelt kérdés
Szóval tulajdonképpen azzal tisztában vagyok, hogy az álmoknak szimbolikus jelentése van de az enyémre nem tudok rájönni: Egy ismeretlen férfi( betörő féle) van az udvarunkban majd egy kis dulakodás után a saját pisztolyával a tenyerét majd a combját meglövöm, közben hívom a rendőröket. Van velem egy ismerős nő akinek nem látom az arcát de tudom, hogy ismerem. Egy kicsit nem figyeltem oda a férfire majd amikor vissza néztem már nem volt a földön. Tudtok valamit segíteni a megfejtésben? Bárminek tudok örülni!

2020. okt. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Na majd az Ezotéria kategóriában. Ez nem önismeret.
2020. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elbobiskoltal a tv mellett.
2020. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha a saját álmaid megfejtése nem önismeret hanem ezitéria akkor köszönöm szépen a lehetőséget:)
2020. okt. 14. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álomfejtés önmagában ezotéria. Teljesen mindegy, kinek az álma.
2020. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egyetlen alkalommal álmodtad ezt, az semmit nem számít. Gyakran álmodunk értelmetlen, összefüggéstelen zagyvaságokat. 2-3 ismétlődés után érdemes komolyabban belemélyedni.
2020. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van az életedben egy olyan dolog, ami nem oda illik, talán félelsz valamitől. Próbálod leküzdeni, valamennyire sikerül is, legalábbis így érzed. Az ismerős nő azt jelenti, hogy tudod, hogy támogatnak téged, melletted állnak. De nem tudod leküzdeni azt a dolgot, nem figyelsz oda, tereled a figyelmed és rögtön ez a dolog kerekedik felül rajtad.

Vaaaagy elcsípett valamilyen szót az agyad (betörő, pisztoly, rendőr) akár tudat alatt is és ezt az álmot formálta belőle. Minden álomba bele lehet magyarázni valamit. De ez értelmetlen dolog, hiszen az álmok nem csak a tudatalatti, de leginkább az aznap történt, az átélt, látott, hallott dolgok túlgondolása, átformálása, szabadszárnyú meséje.

2020. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!