Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nem tudok úgy ismerkedni,...

Már nem tudok úgy ismerkedni, barátkozni, mint rég. Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
régen nagyon közvetlen voltam, rögtön megtaláltam a közös hangot bárkivel. nagyon sok barátom van-volt ezáltal, bárhova is mentem. de teltek az évek, én már nem jártam annyit bulizni meg sehova és most olyan nehéz kapcsolatot teremtenem. van vőlegényem, jól megvagyunk. viszont az új munkahelyen meg új baráti társaságban nem tudok szinte mit mondani, sokszor csend van. régen ilyen mellettem nem volt. mintha szégyenlős lennék vagy ilyesmi. miért van ez? és hogyan tudnék változtatni ezen? már próbáltam odafigyelni és megpróbálni beszélni minél többet, de csak az jut az eszembe olyankor, hogy biztosan hülyeséget mondanék, így inkább nem. meg sokszor nem tudok mit kérdezni, pedig régen csak úgy jött minden magától. és ez megakadályoz abban, hogy felszabadultabb legyek és új barátságokat ismeretségeket kössek.
2010. aug. 10. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
erőltesd meg magad.....mást nem tehetsz.
2010. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hülyeséget mondasz, hát nevettek. Önkritika sosem árt.
2010. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!