Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a leg durvább jelző...

Mi volt a leg durvább jelző amit a nagymamád mondott rólad?

Figyelt kérdés
Nekem az hogy: szemét hazug tolvaj. Iszákos alkoholista rohadék.

2020. dec. 27. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
És igaza volt?
2020. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
2020. dec. 27. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem szeretett a nagymamám, mindig szépen beszélt velem/rólam!
2020. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 valaki : ***** válasza:
79%

Friss sztori: nem hívhatom mamának, isten óvja őt még egy olyan unokától,mint én és megtiltotta hogy a nagypapám sírjához kimenjek. Ja meg elfajzott vagyok,nem lesz férjem és állásom.

Fél év múlva diplomázom, van egy komoly kapcsolatom, ami egyébként a második eddig. Nagyon elfajzott vagyok :D

2020. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért valami oka csak volt az elfajzottozásnak, nem?
2020. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mocskos. Most durvább nem jut eszembe....
2020. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 valaki : ***** válasza:
100%

Az elfajzottság onnan jön, hogy vannak fiú barátaim. Itt vadidegenek előtt nyugodtan bevallhatnám, de tényleg csak barátok, több közülük eleve homoszexuális. Amitől még jobban ki van akadva, hogy "ilyenekkel" barátkozom. Vannak természetesen lány barátaim is, akikkel szintén van gond. A páromat is hogy képzelem, hát elváltak a szülei (az enyémek is xd).

Amúgy a konfliktus onnan jött, hogy van egy dolog, amiben nem értünk egyet, ez újkeletű, de régen se volt rózsásabb a helyzet. Gyermekkoromban azt kritizálta hogy műanyag dinoszauruszokat akartam karácsonyra baba helyett és mi az hogy nem járok szoknyában.

Nekem nincsen szerencsém, akinek van kedves, jóra való nagymamája, becsülje meg.

2020. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem van, a másik. Nagyapám egy van de őt egy évben egyszer látom. De lehet hogy többet veszekedne velem ha a közelben lakna, mert nem vagyok tökéletes.
2020. dec. 27. 16:40
 9/10 valaki : ***** válasza:

Senki se az. Talán valamilyen szinten természetes is ez. Ezzel a nagyanyámmal kB 6 évesen elengedtem a jó viszonyt de ott volt a papám, vele nagyon szoros volt a kapcsolatunk de még vele is összeszólalkoztunk néha napján. Szerintem az idősebb generáció amúgy is hajlamos máshogy látni dolgokat, nekik gáz lehet ami nekünk nem. Főleg ha még falun is laknak...

Szóval mérlegeld, mennyi valóságalapja van annak, amiket mami mond és dönts. Legyen önkritikád de egyáltalán nem biztos hogy igaza van. Lásd az én sztorimat, semmi igazság abban amit mondd a nagyanyám.

2020. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.
2020. dec. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!