Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek szimpátiát a...

Miért érzek szimpátiát a gonosz emberek felé?

Figyelt kérdés

Miért érzem úgy, hogy ők olyanok, mint én és emiatt jól megértenénk egymást?

Valamiért úgy érzem, hogy szívesen ismerkednék meg például bűnözőkkel, a barátjuk lennék, meglátogatnám őket a börtönben (rosszabb esetben be is kerülnék melléjük), ajándékokat vinnék nekik...

Úgy érzem, hogy én magam is képes lennék olyan szörnyűségeket tenni, mint ők, biztosan jóban lennék velük.

Nem tartom őket félelmetesnek, sőt, már-már szeretettel gondolok rájuk.

Kicsit sajnálom is őket, mert szinte mindenki haragszik rájuk és senki sem kedveli őket. :(

Pont olyan helyzetben vannak, mint én.


Valamiért nagyon érdekel néhány híresebb gonosz embernek, például Ted Bundynek vagy Adolf Hitlernek az élete és szimpatikusnak tartom őket.

Miért érzek így?


Komoly a kérdésem, légyszíves ne higgyétek azt, hogy csak unalmamban viccelődök! :/



2021. jan. 1. 04:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10.

De ez miért állhat összefüggésben a kamaszkorral?

Egyébként eltaláltad, 17 éves vagyok.

2021. máj. 30. 07:26
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Mert a kamaszok már csak ilyenek. Menőnek, szimpatikusnak találják a sötét, gonosz dolgokat és a rohadékokat. Egyszerűen szeretnek polgárpukkasztóak lenni.

Előre megmondom neked: egyszer be fog nőni a fejed a lágya és kinővöd ezt.

2021. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A többi kamasz nem ilyen a környezetemben, ráadásul én már nagyon kicsi koromban is így gondolkodtam. Valójában én vagyok az egyetlen ilyen ember, senkit nem ismerek magamon kívül, aki szintén szimpatikusnak tartja a gonosz embereket.

Nem hinném, hogy valaha is meg fogok változni, de majd lesz, ami lesz.

2021. máj. 30. 09:40
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

17 éves vagy. Fogsz még változni. Ez a "kiskoromban is így gondolkodtam"-duma csak önámítás. Próbálsz egyedi lenni. Elárulom, mások is szoktak ebben a korban sorozatgyilkosokkal foglalkozni, ezért van olyan youtube-videók is népszerűségek, mert van rá közönség. Ráadásul nem te vagy az egyetlen hitler-rajongó sem.

Majd meg fogsz változni, amikor lesz barátnőd. (Le merem fogadni, hogy erre meg azt fogod válaszolni, hogy van, de ez is csak önámítás és ne másokat fogsz ezzel átverni, hanem magadat).

2021. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. XDD
2021. máj. 30. 09:57
 16/18 A kérdező kommentje:

Egyébként valóban nincsen még barátom, de nem is szeretném, hogy legyen. Nagyon magamnak való személy vagyok, ráadásul szerintem fiúsabb jellemem is van.

Hát, mindegy, köszönöm a válaszokat mindenkinek! Majd írok pár év múlva is arról, hogy megváltoztam-e.

2021. máj. 30. 10:08
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
Meg fogsz. 1000%.
2021. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mindkét említett ember intelligens és manipulatív volt. Szerintem egyszerűen csak hatottak rád, ahogy emberek nagy tomegére is.
2022. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!